reklama

Główne zalety produktu

  • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez Internet
  • 0 zł za wypłaty z sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK
  • 0 zł za kartę, wystarczą płatności bezgotówkowe na min. 100 zł m-c rozliczone w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę
  • Aplikacja mobilna IKO - zarządzaj kontem w telefonie inteligo.pl/iko

Wypełnij wniosek

Zobacz inne produkty w kategorii Konta osobiste

s 3 opinie

Gravatar

Daigo 2009-09-23 10:38:00

Jedyny plus to wszechobecnośc. W mojej ocenie to jeden z najdroższych banków - płacic każą za wszystko. Ostatnio bank obciążył moje konto kwotą prawie 300 zł za linię kredytową, której nie chcę i z której nie korzystam. Nie polecam.

1

Gravatar

Wookash 2009-11-20 00:31:00

Właśnie zastanawiam się nad zmianą banku Z inteligo na jakiś inny, ponieważ są tu dosyć duże opłaty. Tzn każda jest niska, ale jak się miesięcznie zsumuje to potrafi wyjść już kilkanaście złotych. Ponadto inne banki oferują znacznie nowocześniejsze rozwiązania. Z drugiej strony plusem jest wieloletniość banku. Ale chyba jednak zdecyduję się dać sobie spokój z tym bankiem. Pozdrawiam.

2

Gravatar

Kalina 2012-05-04 11:37:00

Obecnie konto jest dostępne za 0 zł ( w regulaminie trzeba sobie doczytać na jakich warunkach). Nawet jeśli ktoś ma płatne konto może zmienić na opcję 0 bez żadnych dodatkowych opłat -przez internet.Korzystam z inteligo od wielu lat i jestem dość zadowolona. Z tego konta zawsze prędzej przechodziły przelewy do innych banków. Zawsze też jakoś szybciej wpływała wypłata :)

3

s Dodaj swoją opinię


()

Gravatar


Dodając opinię zgadzasz się z zasadami dodawania opinii

Anuluj