reklama

Zobacz inne produkty w kategorii Konta osobiste

s 4 opinie

Gravatar

Oszukana 2014-08-04 14:36:01

Witam, po raz kolejny zawiodła się na Banku, kiedyś zwróciłam kartę i przez 2 miesiące pobierano mi opłatę 5zł za nią, sprawa została wyjaśniona ale nie smak pozostał a dziś Bank przeszedł samego siebie! Zdecydowałam się jednak po ok 1.5 roku wziąć znowu kartę do bankomatu do Konta dla Młodych, opłata za nią nią miała być od 1zł do 5 zł w zależności od tego ile transakcji w miesiącu wykonam. Więc biegałam jak głupia do bankomatu robiłam przelewy ale mino iż zrobiłam ich 3 w danym okresie rozliczeniowym pobrano mi opłatę 5zł! Poszłam do Banku by to wyjaśnić ale Pani sama nie wiedziała czemu, dopiero po konsultacjach okazało się, żeby ta opcja była aktywna MUSZĘ mieć i aktywować aplikacje ipko w telefonie ! co uważam za TOTALNĄ GŁUPOTĘ ponieważ nie każdy ma smartfony ! Oczywiście w ulotce NIE MA O TYM ANI SŁOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdemu będę odradzać ten Bank.

1

Gravatar

obsrv 2014-08-19 14:06:24

PKO BP to katastrofa. Odbija stan Państwa.Relacji rządu do ludzi. Ludzi traktuje się tu nie jak klientów.Obsługa tak jak tu piszą jest częstokroć bezradna wobec bałaganu organizacyjnego w tym banku. Orgnizacja tego banku to tragedia. Miałem doświadczenie takie że mając stałe zlecenie przelewu za telefon . TP SA odcieła mi telefon bo PKO BP przelało zamiast 175 zł , 170 zł. Mimo że na koncie było dość pieniędzy. Tłumaczono mi że zmienił się format plików wymiany danych i nastąpiła pomyłka przy wprowadzaniu danych . Popełniłem błąd i otworzyłem dla syna konto młodzieżowe . Co tu się dzieje. Zmiany numeru telefonu na którym przychodzi autoryzacja przelewów nie można zrobić nigdzie. Byliśmy trzy razy w Oddziale i obsługa była bezradna. Nie byli w stanie tego zmienić. Co innego mają w swoim systemie a co innego jest na stronie ipko. Paranoja ! Że nie ma bicza na taką instytucję ! Ludzie jak najdalej od nich !!!

2

Gravatar

adrianna 25852 2014-11-21 12:56:46

Ja nie polecam tego banku wogóle. Posiadam konto dla mlodych 3 lata. Korzystam z debetu 500 zl. Ostatnio wybrałam cale 500 zł, po czym oni zaczęli zabierać jakieś prowizje itd.Saldo debetowe zostalo przekroczone. 8 dni pozniej przyszedl przelew i pokryl caly debet. Po dwoch dniach zablokowali mi srodki. Teraz chce zaplacic rate ale nie moge bo pko bp ukradl mi pieniadze.

3

Gravatar

fff 2016-03-20 14:10:04

> To jest odpowiedź na opinię numer 1

w umowie byla mowq na temat aplikacji na smartfonie xd

4

s Dodaj swoją opinię


()

Gravatar


Dodając opinię zgadzasz się z zasadami dodawania opinii

Anuluj