reklama

Logo: PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

161 opinii | Dodaj swoją opinię

J 8 produktów

 • finansowanie do 90 % wartości nieruchomości
 • długi okres kredytowania – aż do 35 lat
 • wakacje kredytowe raz w roku (możliwość zawieszenia spłaty jednej raty)
 • atrakcyjne, negocjowane indywidualne warunki cenowe
 • od 1 000 zł do 120 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami)
 • Bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • Wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 28,45%
 • od 1 000 zł do 120 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • spłata rozłożona na 9 miesięcznych rat
 • możliwość otrzymania dodatkowych środków nawet o 25% konsolidowanej kwoty
 • wypłata pożyczki nawet w dniu złożenia wniosku
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 3,46%

s 161 opinii

Gravatar

Ali 2009-06-18 09:02:00

Bank który chyba wszystko ma najgorszej jakości (koszty). Prowadzenie rachunku, przyjazność, koszty kredytu - nie polecam

1

Gravatar

aga 2009-07-22 13:50:00

najgorszy bank z jakim do tej pory się spotkałam!! na decyzję w sprawie przyznania kredytu czekamy już m-ąc!!!!

2

Gravatar

andrzej 2009-10-24 14:49:00

według mnie najgorszy bank/moloch/wszedzie prowizje i gwiazdki

3

Gravatar

leszek 2009-11-29 14:33:00

Radzę omijać z daleka pokomunistyczny moloch nie reformowalny aby w tym molochu zebrać odpowiednią sumę na pensję dla prezesa i takiej rzeszy urzędasów trzeba odpowiednim haraczem obłożyć klientów banku. Haracz zresztą systematycznie się podwyższa wraz z ubywaniem klientów za przykład dam kredyt odnawialny, za odnowienie kredytu 3% sumy kredytu lecz nie mniej jak 80zł Tylko czekać jak to imperium padnie bo zysków to już nie przynoszą takie mają wyliczenia ?

4

Gravatar

małgorzata 2009-12-14 08:20:00

Jestem w tym banku 13 lat i nigdy nie miałam problemu z kredytem ani odnawialnym ,ani gotówkowym ani kosolidacyjnym, przy tym miła i fachowa obsługa. Jest tak w Ioddziale w Pile.

5

Gravatar

Mordensen 2010-01-25 19:10:00

PKO BP - złodziejski moloch, nie rozumem dlaczego tak wielu uparcie
trzyma się tego banku: ror 0,01 %, opłata miesięczna 6,90 zł, i co
dziwne za dostęp do konta poprzez inernet 2,00 zł. To jest 8,90
rocznie 106,80 za to że obracają naszymi pieniążkami..... razy
milion kont - istny biznes. Płaćcie dalej.... Pozdrawiam

6

Gravatar

magda 2011-04-11 13:33:00

Najgorszy bank na świecie!!!! Po 10 latach w banku traktują człowieka jak złodzieja i malwersanta! Przy kredycie hipotecznym żaden bank nie wymagał tylu dokumentów co on, trzeba było je co chwilę uzupełniać....nie ma gorszego banku! likwiduję konta i uciekam - innym radzę to samo!!

7

Gravatar

Szymon M. 2011-04-23 00:31:00

Konto za O
A co z klientami , którzy spełniają warunki do posiadania takiego konta i są wieloletnimi klientami? Muszą zamknąć stare konto i otworzyć nowe , lub zapłacić za zmianę konta.Tak robi bank któremu zależy na klientach?
KONTO Z O - KRETYŃSKA REKLAMA.

8

Gravatar

Betty 2011-08-11 14:45:00

PKO BP - to jedyny Bank który zawsze pomógł mi w problemach finansowych i nigdy nie odmówił kredytu (w porównaniu z innymi bankami), chociaż nie zawsze czekałam krótko ...(ale coś, za coś) Jestem zadowolona z obsługi w PKO BP Brzeg (woj. opolskie). Doświadczeni pracownicy (a nie jakieś młode cizie) zawsze pomogli, doradzili - dziekuję im, że są i oby jak najdłużej pracowali. Betty

9

Gravatar

BARBARA 2011-08-15 08:05:00

Ja mam konto od 13 lat jestem zadowolona, pozdrawiam panie z ul.Niemcewicza Z ŁOMŻY

10

Gravatar

aga 2011-12-30 20:42:00

ja również zawiodłam się na tym banku mam u nich konto firmowe zarówno PLN jak i EURO na koncie miałam kredyt odnawialny w kwocie 20000PLN myślałam ,że nie bedzie problemów z przedłużeniem a tu niespodzianka zaświadczenia , dokumenty księgowe pomimo ,że przelewy na konto były regularne a limit kredytu nigdy nie był przekroczony. Pani z PKO nie chce słyszeć o rozłożeniu na raty tylko przekazuje sprawe do windykacji.

11

Gravatar

bobik 2012-01-23 19:49:00

PKO BP S.A. , a szczególnie oddział w Busku, to bank, który jak dla mnie oznacza wszystko co najgorsze w instytucji finansowej. Bank , gdzie kredyt można załatwić za ' korzyści finansowe dla pracownika banku i mam nadzieje,ze informacje jakie posiadam i ujawnię opinii publicznej i mediom zakończą działalność korupcyjną tego oddziału..

12

Gravatar

Oburzony Klient 2012-06-28 10:09:00

Pięknie rozmawiają z klientem , najpierw nakłaniają do wzięcia kredytu , później załóż konto a na sam koniec dopiero info - kredyt został odrzucony bez podania przyczyny - historia kredytowa dobra zarobki rzędu 1800 netto , zaświadczenie z pracy a tu takie zaskoczenie , a likwidacja konta problematyczna .

13

Gravatar

Mariusz7777 2012-07-30 17:16:00

WITAM

chciałbym przedstawić moją opinię względem banku PKO BP.
Otórz:

Około 2,5 roku temu otworzyłem konto w PKO BP, tam spływała moja wypłata. Zaproponowano mi otworzenie kredytu odnawialnego w koncie, spłacam go przez cały rok, później jeśli nie jest spłacony pobierają 50 zł. z konta i spłacam go dalej. Zgodziłem się na to. Krótko po tym ciężko zachorowałem, utraciłem źródło finansowania i popadłem w długi, starszne długi (Nie tylko w PKO BP) Po wygranej z chorobą postanowiłem spłacić moje zadłużenia i tak się stało. Dzięku Bogu spłaciłem wszytko. Dzisiaj mam firmę, która całkiem fajnie działa i presferuje. Chciałem ją rozwinąć i być konkurencyjny. Poszedłem do Banku i co się okazało... Bank PKO BP wpisał mnie do BIK oraz do nijakiego BRKM. Kłopoty dopiero się zaczęły. Ani kredytu pod hipotekę na zakup domu ani na rozwój firmy... Załamka... Dostałem namiar na firmę, która się zajmuje takimi problemami z bankami i tutaj informacja od firmy - "BANK PKO BP JEST STRASZNIE PROBLEMOWYM BANKIEM I BĘDĄ ROBIĆ PROBLEMY..." Ten starszny scenariusz się potwierdził.... Bank PKO BP bez żadnej informacji mnie wpisał do dziwnych rejestrów jako dłużnik. Predstawiłem im potwierdzenia spłaty należności wraz z odsetkami i innymi należnościami (krótko mówiąc sporo więcej zapłaciłem z 1000 zł spłaciłem ok 1700 zł.) Przedstawiłem moją sprawę i co? usłyszałem śmiech i to że to mój problem. Dowiedziałem się, że banku żeby mnie wpisać do takich rejestrów musi mnie skutecznie powiadomoć czego nie uczynił. Na pisma moje odpisywał mi że oni nie muszą mieć dowodów na to że mi wysłali pisma bo nie ( dosłownie NIE BO NIE!!!) i tyle. Problem tkwi do dzisiaj... rujnują moją firmę, nie mogę wziąć kredytu na dom.... Nie mogę wogóle zainwestować w swoją przyszłość. Dzisiejszy świat opiera się na kredytach i co? Mam związane ręce. Popełniłem błąd wchodząc we współpracę z tym bankiem. Inne banki po spłacie należności bez problemu mnie wymazały z BIK i była naprawdę ludzka obsługa. W banku PKO BP o ogrom problemów do dzisiaj. Jeśli możecie to naprawdę omijajcie ten bank... Ja sprawę skierowałem do wyższych instancji i w ostateczności skieruję sprawę do sądu.

Mój znajomy policjant miał również przeboje z tym bankiem. Opowiadał mi, że założył konto osobiste w banku PKO BP bez żadnych limitów. Było dobrze przez rok. Zawsze wyciągał całą wypłatę z bankomatu i któregoś razu jego żona wyciągneła całą wypłatę która była troszkę większa niż normalnie. Żona pomyślała że mąż dostał premię w pracy. Po 1,5 roku idą do innego banku po kredyt i co się okazuje? Kumpel jest wpisany do BIK jako dłużnik, bo bank bez zgody klijenta oraz bez żadnych informacji otworzył sobie u klijenta debet... Sprawa skończyła się w sądzie i zlikwidowaniem zadłużenia - była to wina banku. Kumpel sądził się ok 2 lat z tym bankiem. Zostawił konta i po 3 miesiącach sytuacja się powtórzyła, czyli znowu niespodzianka - debet bez żadnych informacji i zgody klijenta. Zamknął konto, poszedł do innego banku i kłopoty się skończyły.

Teraz ja to przechodzę... Jestem już załamany tym co ten bank wyprawia... oświadczenia bez żadnych dowodów... jest to tragedia....

UWAŻAJCIE NA TEN BANK!!!

JEŚLI MOŻECIE OMIJAJCIE GO Z DALEKA....

OCZYWIŚCIE ZROBISZ CO ZECHCESZ, tylko pamiętaj, żebyś nie żałował człowieku, tek jak ja dzisiaj...

POZDRAWIAM CZYTELNIKÓW

14

Gravatar

Bartas 2012-09-13 13:08:00

Wraz z żoną jesteśmy posiadaczami książeczek mieszkaniowych, które chcieliśmy zrealizować. Po wielokrotnych rozmowach dotyczących dokumentów które należy przedłożyć w końcu złożyliśmy wniosek. Nagle okazuje się, że brakuje jeszcze jednego papierka. Pracownik przyjmujący dokumenty stwierdził, iż dokumentacja jest kompletna, mimo iż pytaliśmy czy jest niezbędny ten dokument, którego jak się okazało brakuje. Pani powiedziała, że wszystko jest ok i za kilka tyg. zgłosić się po kaskę. Niestety minął już okres ustawowych 90 dni. Pieniądze będzie można uzyskać przy zakupie kolejnej nieruchomości lub przy remoncie mieszkania. Pierwsza transza w roku 2013 a następna 2017. KABARET. Kobitka przyjmująca dok. powiedziała, że jest tylko od przyjmowania dokumentów. Omijajcie PKO BP w Legnicy szeeeeeeeeeerooooooookim łukiem. CDN

15

Gravatar

MK 2012-12-05 11:45:00

PKO BP - TOTALNA PORAŻKA!

Dawno, dawno temu, kiedy nie było innych banków moi wspaniałomyślni rodzice założyli mi KSIĄŻECZKĘ MIESZKANIOWĄ!
Po latach oszczędzania zgromadzili na niej gigantyczną kwotę 1.100.000 zł co po denominacji dało... 110 zł!!! Ale szczęśliwie najjaśniejsza RP do każdej książeczki daje premie! Starczy może na 1-2 m2 mieszkania ale zawsze to coś.

Aby otrzymać premię należy się udać do jedynego wyznaczonego banku PKO BP (oddział na Sienkiewicza)... a tam... spędzić 2-3 godziny razem z 30 staruszkami (bo to jest główna grupa klientów banku) czekając do jednego okienka (po co więcej okienek - staruszkowie mają czas, no i zawsze jest szansa, że nie dożyją...). Pani w okienku rusza się jak mucha w smole i jednym palcem stuka coś na klawiaturze. Porażka!!! Stoję w tej kolejce, patrzę jak staruszki kłócą się kto jest po kim a kto tu nie stał i szlag mnie trafia bo mogliby zrobić chociaż elektroniczne numerki to poszedłbym coś zjeść...

Ale to jeszcze nic - w sali operacyjnej banku (dumna nazwa na obskurny i ciemny hol) pojawia się DYREKTOR ODDZIAŁU!!! W te pędy idę do niego i mówię, żeby coś zrobił z tym burdelem i jakoś usprawnił obsługę. A pan DE-REKTOR z dumą mówi: "To jest sukces, że jest tyle ludzi. Czy zna pan inny bank w którym jest tylu czekających klientów?" TOTALNA PORAŻKA!!!!

Ten imbecyl w garniturku z lumpeksu z marketingowym gównem w głowie zamiast mózgu uważa, że jak nie umie sprawnie obsłużyć klientów, którzy z konieczności a nie z wyboru tam trafiają i stoją w durnych kolejkach to wtedy osiąga SUKCES! HAHAHAHA!

Gdzie PKO BP robi rekrutacje pracowników?! W psychiatryku?!?!?!

16

Gravatar

Majka 2012-12-13 12:24:00

Konto mam od lat i jestem zadowolona z obsługi. (ddział w Opolu). Zawsze wszystko jest jasne i konkretne. Niejednokrotnie panie (szczególnie w kredytach hipotecznych i w superkoncie) pomogły mi w różnych sytuacjach i dobrze poradziły.

17

Gravatar

GOŚĆ 2012-12-15 18:40:00

Moim zdaniem to najgorszy bank, ściągają kasę jak tylko chcą, za wszystko każą sobie płacić, ten bank to porażka...

18

Gravatar

Daro 2013-02-25 11:30:00

Unikajcie nowej placówki PKO BP ul. Puławska 111A w Warszawie pracuje tam niekompetentna i chamska obsługa.Ich błąd kosztował mnie sporo nerwów i parę ładnych złotych.

19

Gravatar

Lechu 2013-03-12 13:30:00

Moja opinia jako przedsiębiorcy o wszystkich znanych mi bankach w Polsce jest generalnie negatywna.Z takimi cechami jak :profesjonalizm,jakość obsługi klientów,wiedza fachowa,jest z roku na rok coraz gorzej.Doradzam wszystkim a przede wszystkim przedsiębiorcom zmianę banku przynajmniej co dwa lata.Trwanie w jednym banku przez kilka lat jest generalnie głupotą. PKOBP ma moim zdaniem wiele zalet jak i bardzo dużo wad. Do zalet zaliczam stronę i obsługę internetową klientów oraz rozbudowaną sieć punktów i bankomatów.Do wad - tragiczną ofertę dla przedsiębiorców, drogie i płatne konta internetowe. Najbardziej kuriozalne są kredyty w rachunku bieżącym tzn.np. przedsiębiorca płaci odsetki za wykorzystany kredyt jak i za niewykorzystany kredyt - jak w komedii Barei,dodatkowo trzeba ten kredyt odnawiać co roku
tracąc kupę czasu i pieniędzy na sprawy papierkowe. Im dłużej jesteś w tym banku, tym gorzej jesteś traktowany,jak "stara brzydka żona".
W innych bankach jest podobnie, bo przecież ci tzw. bankowcy i pożal się Boże doradcy klienta zmieniają banki jak rękawiczki.Sorry bo się rozpisałem,mógłbym tak cały dzień, muszę trochę jeszcze popracować i zarobić na zycie.

20

Gravatar

Robert 2013-04-11 18:42:00

Dla mnie to najgorszy bank, bank, który współpracował z Państwem Główka, z przestępcami i
oszustami. Większość znajomych zrezygnowała z jego usług, a pewnie będzie ich więcej po ukazaniu się artykułu o jego działalności.

21

Gravatar

kinga 2013-04-16 12:15:00

proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej kampanii reklamowej PKO BP z udziałem Szymona Majewskiego, ankieta stanowi część mojej pracy licencjackiej na temat zmiany wizerunku PKO BP, link:

http://www.ankietka.pl/ankieta/111636/skutecznosc-kamp...

wypełnienie nie potrwa to dłużej niż 5 minut

dziękuje

22

Gravatar

eliza 2013-06-18 09:07:00

witam polecam bank miia obsluga dostepne kredyty nawet dwa polecam proszowice

23

Gravatar

Andrzej 2013-06-20 16:42:00

PKO BP Koszmar [0]Witam. Zdarzyło mi się raz przekroczyć termin płatności raty, a tak naprawdę kwestia odsetek od raty 16 zł z kawałkiem... I właśnie poinformowano mnie, że zostałem wpisany do BIK !!! Jakiś koszmar. "Duży może więcej"... oj tak, może... Nie polecam, jeśli nie chcecie kłopotów z byle powodu.

24

Gravatar

olek 2013-06-20 20:34:00

Jeżeli chcesz się poczuć jak w filmie Vabank to idź do PKO BANK POLSKI o Ropczyce aby wypłacić swoje pieniądze, pieniędzy nie otrzymałem bo nie mieli takiej gotówki (40 dolarów) oferowali mi wypłate w złotówkach po ich kursie lub wizyte w odziale w Rzeszowie 40 kilometrów wjedną strone.więc jeżeli w normalny sposób chcesz korzystać z usług bankowych to omijaj ten odział z daleka.Ja ich odebrałem jako bande oszustów i naciągaczy.

25

Gravatar

ewelka 2013-06-21 18:42:00

co to za bank jakie ma bankomaty ktore odliczja z konta a pieniedzy nie wyplacaja .Po zlozeniu reklamacji ponad miesiac a pieniedzy zero

26

Gravatar

santo 2013-06-28 05:24:00

Oto opinia o tzw. najlepszym pracodawcy jakim jest rzekomo PKO BP  na przykładzie oddziału k.Płocka w Sierpcu, a zaznaczam że jest to czubek góry lodowej: PKO BP pod względem jakości obsługi, kompetencji pracowników, jakości zarządzania przez tzw. kadrę kierowniczą oddziałami to najgorsza instytucja finansowa w Polsce, aż ręce opadają!!!!!, przykład oddziału k/płocka w Sierpcu:, zero zainteresowania klientem przez bezpośrednią obsługę tzw. pracowników ladowych, w czasie gdy ogromne kolejki przy kasach dosłownie wałęsanie się w/w pracowników po oddziale i oczywiście głupie uśmiechy, klienci odsyłani od stanowiska do stanowiska z powodu niekompetencji obsługi, przy tym arogancja i zwykła głupota!! Przy próbie ubiegania się o kredyt hipoteczny sprzeczne informacje uzyskiwane od tzw. doradców, przy tym również zupełnie inne informacje udzielane przez tzw. dyrektor tego oddziału, w efekcie wprowadzania w błąd, zmiana banku przy staraniu się o ten kredyt. Z własnych obserwacji jak również z informacji otrzymanych od pracownika tego oddziału głównym działaniem tzw. dyrektor oraz kadry kierowniczej w celu zamaskowania swojej niekompetencji, braku umiejętności zarządzania, energia i działania skierowane na intrygi, walkę pomiędzy szeregowymi pracownikami oddziału, fałszowanie kart pracy pracowników. Efekt - pozwy w sądach skierowane przez klientów oraz pracowników przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, totalny bałagan, chaos brak jakiegokolwiek porządku w oddziale.Nie polecam nikomu tego banku a zwłaszcza oddziału k/Płocka - w SIERPCU. MASAKRA!! ŻENADA!!

27

Gravatar

la bocca 2013-07-06 08:20:00

Ja z tego banku rezygnuję.Idę do konkurencji-za takie traktowanie mnie przez panią drapieżną z Warszawy,która skończyła szkołę i mnie straszyć zaczęła.Strasznie tego nie lubię bo wtedy robię się bardzo nerwowy.Ta Pani ma wyszsze fykształcenie i chodzi w spodniach bo by chciała mieć fi..a.Rezygnuję po 12 latach.WYSZSZE ha ha.

28

Gravatar

Stanislaw 2013-07-08 10:19:00

Fatalne traktowanie klientów, ponad miesiąc na informację o decyzji kredytowej. Do dziś nie wiem czy przyznano czy nie przyznano kredytu. Pani przyjmująca wniosek nie odbiera telefonu, nie oddzwania. Kilkakrotnie przychodziłem do oddziału po informację lecz kolejny raz nie pójdę bo czuję się jak żebrak. Banki aktualnie zachowują się jak hieny. Mając 300% zabezpieczenia i 3 krotnie większa zdolność niż rata. Mój przykład.

29

Gravatar

ZbigMich 2013-07-29 18:10:00

Odradzam gorąco, dziadostwo. Bank moim zdaniem zarabia głównie na mnożeniu różnych opłat obciążających klientów,a nie na obrocie pieniędzmi. Przykładowo - od 1 sierpnia 2013 roku wprowadzono nowe opłaty za usługi świadczone przez bank. Około 12 czerwca otrzymałem z banku (data nadania 5 czerwca 2013r)oficjalne powiadomienie o zmianach. Po kilku dniach udałem się do banku celem rezygnacji z karty kredytowej. Rezygnację przyjęto, ale zostałem obciążony opłatą w wysokości 36 zł za "użytkowanie" karty od 1 sierpnia 2013 r do 31 sierpnia 2014 roku. Wyjaśniono mi, że zamiar rezygnacji z karty kredytowej należy zgłosić najmniej 45 dni przed nowym okresem rozliczeniowym, czyli przed 1 sierpnia. Fizycznie jest to niemożliwe - nawet w przypadku szybkiego działania poczty, mam dwa, może trzy dni zapasu, odliczając święta i dni wolne od pracy.

30

Gravatar

zuza 2013-08-01 17:56:00

Stanowczo odradzam,bank naciągaczy i partaczy!zdzierają pieniądze za co tylko mogą np.założyłam tam lokatę(a przynajmniej mi się zdawało)i przy następnej wizycie w banku okazało się że zamiast lokaty mam założoną książeczkę oszczędnościową na mieszkanie,MAKABRA.

31

Gravatar

Ewelina 2013-08-08 21:51:00

Najgorszy bank świata...wypowiedzieli mi umowę kredytu bez podania przyczyny
(jedna rata zapłacona z miesięcznym opóźnieniem) a pan z windykacji poinformował, że mam 5 dni na wpłacenie 9 tys złotych...straszą i zasypują płatnymi monitami, dodatkowo każdy mówi co innego, dogadujesz się z kimś w oddziale a za chwilę dzwoni koleś z centrali i zmienia ustalenia

32

Gravatar

Tomek 2013-08-08 23:02:00

Bank największy, ale także z największymi i przeróżnymi opłatami, najdłużej się też tam wszystko załatwia (dopisanie żony do zwykłego mojego konta = prawie 2 godziny...), nieprzyjazny klientowi, zbiurokratyzowany i zformalizowany (wymagał nawet tłumaczeń przysięgłych wydruków z konta...), wymagający niezliczonych ilości dokumentów i odrzucający te dokumenty gdy brakuje krzyżyka lub kreski, nieszanujący swoich klientów. Moja przygoda z bankiem to konta od ponad 10 lat, kilka lokat wcześniej, kredyt hipoteczny, konto ROR i walutowe... Bank wypowiedział mi kredyt ponieważ nie miał zabezpieczenia hipotecznego (deweloper zbankrutował i walczymy o dokończenie budowy), żadne prośby o przedłużenie terminu przedłożenia zabezpieczenia nie pomogły (kilka pism, wyjaśnień, spotkań, telefonów). Kredyt był przy tym spłacany od 6 lat (wzięty tylko na 50% wartości mieszkania i 25 lat) bez ani jednego opóźnienia czy braku spłaty raty. Wreszcie okazujemy hipotekę, którą chcemy zabezpieczyć kredyt - i tu mamy więcej papierów do przedłożenia niż przy zaciąganiu kredytu (!!!) + idiotyczne wymagania w stylu, że zaświadczenie o zarobkach musi być na 1 kartce dwustronnie(!) (odrzucone), a nie na dwóch osobnych... Jesli ktoś ma nerwy, dużo czasu do stracenia i pieniędzy, na których mu nie zależy do proszę bardzo - PKO BP to bank dla was :)

33

Gravatar

Henryka 2013-08-09 11:32:00

Po 23 latach postanowiłam zrezygnować z usług tego banku. 26sierpnia 13r chciałam pobrać 1000zł z bankomatu ( taki mam limit a do oddziału ok 25km)po wykonaniu wszystkich kroków, po zwrocie karty, pokazał się napis uszkodzony bankomat- pieniędzy nie otrzymałam. Po złożeniu reklamacji poinformowano że otrzymam zwrot środków na konto do 6 dni, potem że d0 9 dni a dzisiaj usłyszałam że do 30 dni. NIe mam takich dochodów jak pracownicy i władze PKO, dla mnie 1000zł przy dochodach 1250zł to majątek, Okazało się już któryś raz,że nie patrzą na biednych, na tych co mają małe środki - dla nich są ważne osoby z dużymi dochodamiOsoby z dużymi dochodami otrzymują zwrot w ciągu 24 godzin - bank boi się utraty takich klientów. My biedacy mamy tylko jedno prawo - czekać aż łaskawie ktoś zwróci środki. Tak na marginesie- wydaje mi się że sprawdzenie bankomatu może trwać maksymalnie 1 dzień

34

Gravatar

olo 2013-08-09 19:05:00

Po 11 latach likwiduję tam rachunki (aurum) i nie zamierzam nigdy do nich wrócić. Mimo że aurum,to bez 1,5 godziny zapasu czasu nic się nie załatwi.
Państwo nadto w soboty nie pracują. Jeżeli oszczędzają na zatrudnieniu, to ja też zaoszczędzę - swój czas. Bardzo nie polecam!

35

Gravatar

zorak 2013-08-12 12:53:00

Jestem klientem PKOBP już od kilku lat. Uważam że jest to chyba najlepszy bank w Polsce i polski bank. Mam u nich zarówno konto osobiste, fundusze TFI, konto maklerskie i konto OFE. Korzystam tylko z kart i internetu i zawsze obsługa na wysokim poziomie. Konto za zero i nic nie płacę, zawsze przelewy dostępne, płatności kartą zawsze dostępne. Nie mam zastrzeżeń.

36

Gravatar

Anna Prus-Hassan 2013-08-12 13:48:00

Może i najstarszy bank, ale i z największymi opłatami pod słońce. NIGDY WIĘCEJ!

37

Gravatar

jan 2013-08-15 14:23:00

moim zdaniem jest słaby....opłaty za konta, karty i przelewy.....

38

Gravatar

karol 2013-08-26 12:34:00

Przestrzegam wszystkich przed braniem w PKO BP kredytów lub pożyczek hipotecznych. Stracicie bardzo dużo nerwów i czasu. Nie traktują klientów poważnie. Wszystkie banki tylko nie PKO BP!!! I pomyśleć, że to jedyny polski bank..

39

Gravatar

Marcelo 2013-08-30 16:11:00

Te ich konto za zero faktycznie zgadza się z nazwą - po założeniu masz zero korzyści. Konto bez granic to kpina.... 15 zł za coś co w innych bankach jest o połowe tańsze i oferuje o wiele więcej. Oprocentowanie kredytów jak i prowizje z tytułów prowadzenia rachunków tj. modyfikacje - bardzo wysokie. Nawet za to że człowiek zmienia u nich rachunek i numer chce pozostawić to trzeba liczyć się z opłatą 50zł, gdzie powinno być to za darmo (w końcu klient pozostaje). Jak tylko spłacę kredyt to likwiduje u nich konto i przechodzę do konkurencji. Jeżeli nic Was nie łączy z tym bankiem (tzn. pożyczki, kredyty itd.) to unikać szerokim łukiem!

40

Gravatar

Marek 2013-09-02 17:25:00

W dniu 2 września w oddziale Banku pko bp na ul Grójeckiej w Warszawie wypłacałem kwotę 20 000 zł
i chciałem ją otrzymać na zapleczu - NIESTETY TEGO MI ODMÓWIONO jestem głęboko zniesmaczony obsługą
i zastanawiam się poważnie nad zmianą banku
Mam ZŁOTE KONTO od 15-tu lat ... i starczy

41

Gravatar

Bruno 2013-09-02 19:34:00

Skandalem jest czekanie aby wpłacić lub wypłacić pieniądze.Panie obsługujące klientów służą nie tylko za kasjerki ale również zakładają konta,przyjmują wnioski kredytowe...ect.I to wszystko w jednej kolejce.Dzisiaj stałem godzine aby wpłacić kase ,bank powinien mi oddać roboczo-godzine!!Nie polecam tego banku

42

Gravatar

Henryk 2013-09-03 22:42:00

Nie dosyć, że nie ma żadnych korzyści z posiadania konta w tym banku, to jeszcze podnoszone są opłaty za prowadzenie konta, przelewy...a przecież PKO obraca naszymi pieniędzmi, udziela z nich kredytów, a na dodatek czeka się w tasiemcowych kolejkach, choć panie pracujące np. w oddziale poznańskim na os. Czecha, spacerują z kubkami jak w barze mlecznym i nie raczą zacząć obsługiwać na drugim stanowisku.

43

Gravatar

Yaro 2013-09-04 15:51:00

Dno a nie bank PKO BP nic konkretnego dla klienta tylko płać i płać i nic więcej.Polecam Alior Sync.Wszystko za darmo.

44

Gravatar

trebor.vl 2013-09-06 17:12:00

Najpierw udzielą kredytu odnawialnego, a później naliczą odsetki i wypowiedzą kredyt w terminie natychmiastowym. Zablokują rachunek bankowy bez podania przyczyny w formie pisemnej, zabiorą pieniądze, pozostawiając swojego długoletniego klienta bez środków do życia. Zachowują się gorzej niż komornik, bo komornik zabiera tylko 50% wynagrodzenia, a oni wszystko. Tak właśnie doceniają stałych klientów

45

Gravatar

wioletta 2013-09-09 10:27:00

Bank tragedia.Tzw.dla bogaczy.Za przelewy on line oplata.Za przelew stały oplata.a kerte ,prowadzenie rachunku opłaty.W banku kolejki tasiemce.Nie polecam .przenoszę konto do Ing.

46

Gravatar

Aneta 2013-09-30 16:21:00

Obsługa w Szczecinie oraz samo konto i opłaty to razem żenada. 2 miesiące temu zamknęłam konto i spłaciłam kartę debetową oraz kredytową. W dalszym ciągu dostawałam rozliczenia za transakcje kartą. W odpowiedzi pracownicy usłyszałam, że zamknięcie konta nie jest jednoznaczne z rezygnacją z kart (???) Jakiś żart, czy brak kompetencji? Dla mnie to drugie. Cieszę sie, że zakończyłam "współpracę"

47

Gravatar

weronika 2013-10-08 19:07:00

bank oszukuje klientów, najpierw wprowadza konto za zero złotych, potem pobiera opłatę za wyrobienie karty kodów, która w umowie jest za zero złotych, potem pobiera kolejną opłatę za korzystanie z karty płatniczej poniżej 250 zł miesięcznie itd.

48

Gravatar

Maria 2013-10-10 17:58:00

Bank tragedia. Obsługa klienta, opłaty i konto - jak napisała Aneta, ŻENADA. Niekompetencja pracowników porażająca. Pracownik oddziału w którym miałam konto nie umiał odróżnić konta od funduszu inwestecyjnego. Udzielał mi informacji o środkach na moim koncie biorąc dane z cudzego konta.

49

Gravatar

la bocca 2013-10-15 18:43:00

Jestem klientem banku od 10 lat.3 miesiące temu straciłem pracę w wyniku redukcji.Zalegałem 500 zl ze spłatą kredytu bank oddał mnie do firmy windykacyjnej we Wrocławiu.Ugody nie mogłem z bankiem zawrzeć ze względu na brak dochodu tak mnie poinformowano.Tragiczny bank. kolejki,a ta mini ratka to drożyzna jak diabli.Nie pożyczajcie tam nic,nie bierzcie debetu,kart nic.Klient jest traktowany fatalnie.To bank jeszcze jest ze starej nomenklatury.Pieniądze oddałem bo straszyli mnie kilka razy dziennie.To bank dla bogaczy.Odradzam.Polecam ING,Deutsche Bank,BZWBK,albo coś innego tylko nie pko bp.

50

Gravatar

ina 2013-10-16 00:10:00

Bank tragedia brak organizacji spacerujące panie mające klienta gdzieś. Jeżeli się ktoś nudzi to polecam spacer do banku dwie godzinki zleci. Najgorszy bank w warszawie na ul Leszno masakra

51

Gravatar

karolina 2013-10-21 16:34:00

Bank w Bogatyni to dopiero. Chciałam info o kredycie, wiec podchodzę do stanowiska, gdzie akurat nie ma ludzi, bo do innych stanowisk kolejki, ze hoho, a baba mi mówi, cyt. "nie widzi pani,ze to nie jest stanowisko do obsługi klienta, to jest stanowisko kierownicze, prosze wiec sobie stanąć w kolejce...". No rzeczywiście potem sie dowiedziałam, że to nowa wielka kierowniczka, paskudna, parchata i z tłustymi włosami. Odechciało mi sie usług tego baku, musze skorzystać z agencji, bo innego pko w Bogatyni nie ma

52

Gravatar

Arielka 2013-10-25 11:50:00

Bank drogi, ale to nic. Najgorszy interface użytkownika z jakim miałam do czynienia. Do tej pory sądziłam, że najgorszy i najmniej intuicyjny dostęp elektroniczny jest w Polbanku ale dzisiaj poznałam iPKO Biznes. To jest jakaś kpina. Miałam dostać dostęp do kont klientów i dokonać szeregu płatności z ich kont, a jestem jakimś "administratorem" który sobie ma ponadawać uprawnienia(???), ustalić "klasy podpisu", pododawać rachunki klientów, wybierać jakieś "konteksty". Zwykłe iPko też jest fatalne, nieintuicyjne, za dużo informacji, kiepskie nazewnictwo, numery rachunków zamiast nazw skróconych klientów-jakaś porażka. A jeszcze jeśli ktoś ma nieszczęście posiadać osobisty rachunek w PKO i dostać klientów z rachunkami w PKO, to już wówczas ma karuzelę wrażeń.
Nie polecam, a wręcz serdecznie i gorąco odradzam, zakładanie kont i elektroniczny dostęp do rachunków w PKO. To jest chory sen programisty z fakultetem z bankowosci a nie dostęp elektroniczny do rachunku. Horror.

53

Gravatar

JP 2013-10-28 19:52:00

Ten bank omijajcie szerokim łukiem. Zarówno obsługa klienta jak i całość współpracy to totalne DNO. Nie dajcie się nabrać na żadne reklamy i inne beznadziejne cuda wymyślane przez tą instytucję zatrudniającą głównie osoby nie mające jakiegokolwiek pojęcia o obsłudze klienta. To są po prostu oszuści!!!! Obsługa czuje się tak jakby to nadal była komuna a oni pępkiem świata. Opisałbym to w inny sposób ale nie będę się zniżał bo poziomu tego banku!

54

Gravatar

Jacek 2013-10-30 17:13:00

Zależało mi na szybkim założeniu konta więc zrobiłem to za pomocą przelewu z innego banku. Miało to trwać max.24 godziny ale to bujda. Szkoda czasu na taki bank.

55

Gravatar

gosc 2013-10-31 16:53:00

PKO BP jest jednym z najgorszym banków. Bardzo długo muszę czekać na przelew wypłaty. Nie polecam tego banku.

56

Gravatar

Luboń 2013-11-04 15:33:00

Gorszego Banku to już chyba nie ma. Obsługa po prostu fatalna. Piszą informację ze w takim i takim okienku załatwisz to i to (pasuje wszystko) i czekamy, czekamy i czekamy. A w okienku niespodzianka... to nie tu!
Wizytówką tego banku powinna być nieodłączna kolejka niezależnie od pory dnia.
Inna sytuacja - chce wypłacić pieniądze, dostaje je do reki a następnie informację że mam blokadę rachunku po wypłacie pojawiła się kwota ujemna na koncie - Pani uprzejmie przeprasza, ale musi odejść od stanowiska i sprawę wyjaśnić. Wraca odmieniona już nie jestem super klientem bo mam blokadę ich zdaniem założoną przez zaległość w ZUS (co z tego że wiem, że nic takiego nie miało miejsca a nawet gdyby miało to nie jej sprawa), próba dowiedzenia się o numer sprawy, kwotę, kiedy to było... Absolutnie nic się nie dowiesz po prostu potraktowała mnie jak złodziejkę, oszustkę, bandytę i krętacza.
Ja rozumiem, sytuacje są różne. Ale skoro wiedzą coś więcej niż ja to dlaczego nie pomogą tylko od razu chcieliby wywalić mnie za drzwi?
Przynieść 50 000 celem wpłaty, założenia lokaty czy czegokolwiek to nawet poliżą po stopach - masz jakiś kłopot lub problematyczne pytanie to najlepiej wy....

57

Gravatar

mieszkoV 2013-11-04 19:21:00

PKO BP to bank który nazywa rachunki walutowe oszczędnościowymi a przynoszą same straty. Schemat wydojenia rachunków "oszczędnościowych" polegają na obłożeniu ich opłatą za prowadzenie (haracz miesięczny) oraz nalicza odsetki "oszczędnościowe", od których odliczany jest podatek belki ;( . Przykładowo od 100 euro pobierają opłatę 0,26 euro następnego dnia księgują odsetki w wysokości 0,26e i obciążają jeszcze podatkiem 19% wartość 0,26e jako suma wychodzi 100-0,26+0,26-(0,26*19%)= 99,95. I to jest rachunek "oszczędnościowy" !!! Gdzie to mogę zgłosić, gdyż narusza to założenia ustawy Art. 30a "Ust. o pod. doch. od osób fiz."

58

Gravatar

WIOLIX 2013-11-09 10:08:00

MIESZKAM W POZNANIU I TAM TEŻ KORZYSTAM Z USŁUG BANKU PKO BP,.,MNÓSTWO PRAWDY PAŃSTWO TUTAJ PISZECIE O PRACY BANKÓW,A SZCZEGÓLNIE KOMUNISTYCZNEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA.MNIE TRAPI JESZCZE INNA SPRAWA,ŻE W BLISKO 30 SIEDZIBACH W POZNANIU NIE MA MOŻLIWOŚCI BYĆ OBSŁUŻONYM W SOBOTY!!! PAŃSTWO-HRABIOSTWO MA WOLNE SOBOTY A CO ,.,NIE WEIM CZY TO TAKI PROBLEM URUCHOMIĆ CHOCIAŻ Z JEDEN BANK,ŻEBY PRACOWAŁ W SOBOTY- TO CHYBA NIE JAKAŚ WIELKA SPRAWA I PROBLEM DLA WAS-OBAWIAM SIĘ ,ŻE TO RACZEJ WYGODNICTWO Z WASZEJ STRONY I TYLE!!!

59

Gravatar

Seba 2013-11-10 10:17:00

Jedno słowo odzwierciedla wszystko "TRAGEDIA"

60

Gravatar

kari 2013-11-10 12:48:00

Wczoraj przez tą "przerwę techniczną" zostałam pod bankomatem z niczym. Dziś zaglądam na konto iPKO - ściągnięte z rachunku niewypłacone pieniądze... ;/ Mam nadzieje, że mi tą sytuację wyjaśnią, w przeciwnym razie przenoszę konto do innego banku. Już nie wspomnę, że brak jest jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego. Tak jak pisze Seba TRAGEDIA

61

Gravatar

Jerrymat51 2013-11-10 22:43:00

Chcę przestrzec wszystkich potencjalnych klientów Leasingu w PKO BP. Jeśli zdecydujecie sie na taki
krok to przy najmniejszym potknięciu czeka Was walka z windykatorem ! W trakcie trwania umowy
oddział w którym zawarto umowę nie ma nic do powiedzenia.Wszystkie bezwzględne decyzje zapada
ją w dziale windykacji w Centrali a ta nawet nie-
wielkie opóznienia w spłacie oddaje zewnętrznym firmom windykacji by nabijać im kieszeń.Nie stosuje się w pratyce not odsetkowych z kórych Bank miałby pieniądze.Każdy dług/nawet 1-dzien spóżnienia w spłacie/trafia do pazernych windyka
torów z którymi niczego nie wynegocjujecie a tzw. "koszty windykacji" przysłane w postaci faktury są nie do podważenia i potrafią dobić małego przedsiębiorcę.Ja ani nikt z mojej rodziny nigdy juz nie da się nabrać, bo PKO Leasing to nie bank przyjazny dla klienta to raczej "wspól
nik" wszelkiej maści windykatorom.Ostrzegam!!!

62

Gravatar

londa 2013-11-12 16:28:00

PKO BP w Bogatyni to dopiero bank!!! Pani kierowniczka jest tak nie miła, że gdy podeszłam do jej stanowiska to mnie zwyczajnie pogoniła stwierdzając, że cyt. "nie widzi pani, ze to stanowisko kierownicze....proszę stanąć w kolejce...", Wielka kierowniczka o parchatej buzi, tylko skąd ja mam wiedzieć, że ona nie obsługuje, choć siedzi jak inne kobietki. W tym banku wiecznie mnóstwo ludzi i niekończące sie kolejki, ale pani kierownicza pracą się nie hańbi i żadnej podwładnej nie pomoże ha!!!! komuno wróć

63

Gravatar

franka 2013-11-14 22:31:00

Ja osobiście korzystam z usług banku i nie narzekam, ale mam klienta, który stara się o kredyt na zakup działki budowlanej i ciągle jakiś problem, a to brak jakiś dokumentów,o które w ogóle nie prosili przy wstępnym załatwianiu, a to umowa wstępna nie tak spisana chociaż nikt nie poinformował jak powinna być spisana. Masakra ! mam nadzieję że się uda . Dodam że powinni dać decyzję 30 listopada to prawie miesiąc od podpisania wstępnej umowy.

64

Gravatar

zniesmaczona 2013-11-15 13:05:00

od jutra przelewam moją pensję na inne konto w innym banku a z PKO BP nie chcę mieć nic wsolnego
Pani , która mnie dziś obsługiwała reprezentowała obraz nedzy i rozpaczy pod kontem obsługi klienta , nie umiała się dobrze wygadać i każde zdanie kończyłą NIE więc nie wiem czy oferowana oferta buła super czy jednak NIE żenada , brakowało jej gumy do żucia i butelki z piwem w rączce.Wrażenie okropne .dodatkowo zdzierają z klientów że aż żal patrzeć .Dziś widziałam w tym banku tyle ,że odechciało mi się mieć z nimi do czynienia NIE POLECAM jest jeszcze na rynku w czym wybierać a PKO BP powinien się zastanowić kogo zatrugnia i jak tym samym reprezentuje siebie .

65

Gravatar

Monik 2013-11-15 20:39:00

LUDZIE OGARNIJCIE SIE I NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEGO BANKU, POZIOM OBSŁUGI KLIENTA JEST NA TAK ŻENUJĄCYM POZIOMIE ŻE TO JEST ABSURD!!!!!

Nie chce mieć z tym bankiem nic wspólnego, spędziłam tam dzisiaj godzine chcąc zrobić przelew walutowy (na początku przed staniem w kolejce jedna 'miła' pani powiedziala mi ze moge to u nich zrobic i ze musze po prostu czekac do kasy) po czym w kasie inna pani stwierdzila ze ona nie wie jak to zrobic i moglaby zapytac kolezanek, ale to dlugo potrwa i blabla, na koniec zaproponowala mi zalozenie konta i obiecala ze wtedy przeleje mi środki na konto za granicą (to była pilna sytuacja i chciałam po prostu przelać te pieniądze dzisiaj) potem podala mi kwote jaką musialabym uiscic za taki przelew - 180zl za przelanie 300 euro... spytalam czy nie taniej w western union (mają tam te placówki WU u siebie w banku w końcu) i stwierdzila ze mi to sprawdzi, szukała gdzies chyba po internecie czy cos i po calej zabawie z otwieraniem konta, sprawdzaniem western union stwoierdzila ze najlepiej jak sobie pójde sama do Western Union do budynku obok i sprawdze!!!!!!!! a na pytanie czy nie bede miala do zaplacenia jakiejs kary za otworzenie konta i nie wpłacenie środków odparła że "chyba nie"...

66

Gravatar

Aga 2013-11-17 02:03:00

Ten bank to jedna wielka porazka! Niestety bylam zmuszona korzystać z jego uslug (kredyt studencki) i wiecznie byly jakies problemy. Najgorsze jest jednak to, ze w PKO klienta ma sie gleboko w powazaniu, nie informuje sie go o niczym, bo "przeciez klient moze sam znalezc wszelkie informacje". Najbardziej mnie wpienia to, ze czesto mi wydzwaniaja z jakimis ofertami, ale zeby np przypomniec o koniecznosci przyniesienia ksera legitymacji, czy dyplomu to juz cicho, a potem sa problemy! Czlowiek idac do tego banku ma wrazenie jakby byl w urzedzie, a pracownicy robili laske obslugujac go i kompletnie niczego nie wiedzac! Gleboka komuna i tyle. Nigdy wiecej nie skorzystam z ich uslug i kazdego bede przed tym przestrzegac.

67

Gravatar

sonia 2013-11-22 10:15:00

jedna wielka porażka jak już ktoś wcześniej pisał, pobieraja opłaty, zmieniają stawki o niczym nie informujac, pobrali mi z konta 26zlotu za uzytkowanie karty, ktorej nie dostałam, na reklamacje sie czeka 31 dni!!! oczywiscie kasy nie oddadzą. uwazaja, ze klient ma wszystko wiedziec i sie dowiedziec, żal na dzisiajsze czasy

68

Gravatar

lola 2013-11-22 21:03:00

A co się dziwicie, pracownik, który zna się dobrze na czymś zostaje przeniesiony na inne stanowisko i od nowa musi uczyć się wszystkiego, a uwierzcie mi tych procedur jest masa. Gdyby tak często nie przenosili pracowników to na pewno byłaby dużo lepsza organizacja pracy a tak to jest jeden wielki bałagan.

69

Gravatar

Wojtek 2013-12-01 12:36:00

Masakra. Nikomu nie polecam konta w tym banku. Skubią klienta z każdej strony. ledwo co uznali jedną reklamację a już obciążyli konto kwotą 11 zł i znowu od początku. Brak słów. Podwojne księgowanie wypłat z bankomatu, bałagan w regulaminach, a wszystko po to żeby "wydoić" w klienta. Ludzie starsi nie maja szans połapać się w tym wszytki i płacą, często nieświadomie!!!

70

Gravatar

emila 2013-12-02 09:07:00

Popieram porazka, udzielaja blednych informacji, zdzieraja kasę. Przy zakladaniu konta oszczędnościowego kilka razy pytalam o opłaty. Niedosc ze zrobili glupia literowke w nazwisku to byla sciema z oplatami, zapewniali mnie ze 1 przelew i pierwsza wyplata sa darmowe, a co sie okazalo, za zrobienie przelewu na inne konto pobrali oplate+ za prowadzenie rachunku. I jeszcze Pan mi zrobil awanture ze powinnam miec karte do bankomatu, gdzie w umowie jest ze do takich kont nie zakladaja. Kazdy co innego i jeszcze zarabiaja na moich oszczędnościach.

71

Gravatar

Opinia o PKO FAKTORING 2013-12-07 13:07:00

MOJA OSOBISTA OPINIA O PKO FAKTORING :
ja się nie dziwię, że spadają obroty firm faktoringowych - jeśli wszystkie mają takich prezesów jak Warchałowski to niedługo PKO Faktoring będzie zamknięty...

DNO ! DNO ! DNO ! ...

beznadziejne warunki pracy, słabe wynagrodzenie, ciągły stres oraz niekompetencja prezesów w połączeniu z systemem zatrudniania znajomych, poleconych nieudaczników - tak można podsumować cały PKO FAKTORING !!!

Omijajcie z daleka jako pracownicy, oraz klienci. Wszędzie byle nie do PKO - moja osobista opinia, którą potwierdzi każdy kto tam pracuje i pracował

Żeby zmienić sytuację w PKO FAKTORING należy wywalić na zbity pysk całe kierownictwo, które nadaje się do łopaty a nie zarządzania ludźmi !!!

72

Gravatar

Irek 2013-12-08 11:49:00

Ja wręcz przeciwnie twierdze niż większość. Bank ma coraz nowszą ofertę i ją ulepsza, dla przedsiębiorców czy konta osobiste są na porównywalnym poziomie z konkurencją. Mam tam oba konta i jest bardzo zadowolony, nie ma opóźnień, i wszystko mam pod kontrolą.

73

Gravatar

Opinia o PKO FAKTORING 2013-12-09 21:04:00

Każdy wie, że zespół opieki klienta to ludzie którzy wolą siedzieć przed komputerem i czytać wiadomości na Onecie, interii i WP :) Kierownik zespołu minął się z powołaniem i za swoją niekompetencję, indolencję i nieudacznictwo jedzie po ludziach jak po zwierzętach !!!

LUDZIE !!!!

Kiedy "góra" w PKO się opamięta i wyśle na długie wakacje zarząd wymieniając go na ludzi Z POWOŁANIEM a nie ludzi Z PLECAMI ???

Przecież PKO FAKTORING to spółka akcyjna a nie ma tam zupełnie kontroli... Śmierdzi na odległość ! Gdyby ktoś z zewnątrz zrobił "cichy audyt" wśród pracowników to wyszłyby krzyżowo osoby, które zostały przyjęte po znajomości, dzięki plecom kolegów, tatusiów z siedziby ...

Kiedy wreszcie skończy się "warchałostwo" w tej firmie i będzie ona normalnym zakładem pracy, gdzie nie premiuje się "SWOICH" lub "DONOSICIELI" ???

Będzie mi miło jeśli ktoś zabezpieczy ten post przez wiecznym skasowaniem na życzenie dyrektorstwa :)

74

Gravatar

Opinia o PKO FAKTORING 2013-12-09 21:05:00

Opinia była, jest i będzie powielana na wielu portalach, tak aby świadomość nieprawidłowości w prowadzeniu firmy przez zarząd dotarła na SAMĄ GÓRĘ W PKO...

Nie pozwolę na to, żeby dobrzy pracownicy sami się zwalniali lub byli pod presją zwalniani z błahych powodów gdy kierownictwo "zatrudnione z polecenia" boi się o swoją posadę mając pod sobą o wiele bardziej wykwalifikowanych pracowników niż oni sami !

Żenujący jest poziom kompetencji, zaangażowania i kwalifikacji połowy pracowników PKO FAKTORING - tej połowy która trzyma się tam dzięki znajomościom i protekcji ...

Może wypowiedzi szczere i od serca osoby która ma dość milczenia spowodują, że KOGOŚ W KOŃCU to oświeci i zrobi test kompetencji w tym BUR****U

75

Gravatar

datt 2013-12-19 19:48:00

Załozyłem sobie jakis czas temu konto oszczędnościowe w pko bp. Miałem na tym koncie ok 700 zł. I co? Opłata za konto 1zł, procent z oszczędności 82gr (około, nie pamietam dokładnie)...
hehe.. Już nie chodzi o te 20gr tylko o sam fakt że na koncie oszczędnościowym tracę...

76

Gravatar

młody 2013-12-20 14:23:00

KREDYT HIPOTECZNY W PKO!!
z racji tego,iż planuje zakup mieszkania na kredyt udalem się w podróz główna ul.Kielc tj"Sienkiewicza",gdzie bankow nie brakuje.Po wizycie w kilku bankach,gdzie spotkałem się oczywiście z miłą oraz fachową obsługą moge powiedzieć,że mógłbym już cos wybrać..W następnej kolejności napotkalem PKO,gdzie przywital mnie oczywiśie mily Pan i nic więcej...
Powiem,że zreygnowałem z usług tego banku już kilka lat temu i wychodząc z niego pomyślałem,że na szczęście nic mnie nie wiąże z nim, bo gdyby byłby to pierwszy bank na mojej wczorajszej wyprawie to nie chciałbym już wchodzić do kolejnego..

77

Gravatar

romek 2013-12-29 22:52:00

wybór ROR w PKO BP jest wystarczający, dostosowany do każdego konsumenta, no i jest IKO, niezastĄpione IKO :) !

78

Gravatar

Anty do PKO BP 2014-01-02 12:15:00

Podejrzewam, że ludzie, którzy piszą dobre opinie o banku PKO BP, to najprawdopodobniej pracownicy owego banku, ludzie którym bank zapłacił za wystawienie dobrych opinii lub też osoby, które nie wiedzą tak naprawdę co na ich kontach się dzieje. Ten bank okrada ludzi i nikt z tym nic nie robi. My przymierzamy złożyć sprawę do sądu z racji okradania naszego konta (pobierania opłat i prowizji), których nie powinno być. Spotkania z przedstawicielami nie dają rezultatów, wręcz przeciwnie, wymyślają co i raz to nowe wytłumaczenia do znikających z konta pieniędzy. Może i ten bank jest jednym z największych, ale oszustów i naciągaczy również.

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I SPRAWDŹCIE DOKŁADNIE HISTORIĘ SWOICH KONT, A PRZEKONACIE SIĘ, ŻE MAM RACJĘ.

Może należałoby wspólnymi siłami położyć kres bezkarnemu panowaniu banku PKO BP na naszym rynku?
Odpisujcie szybko, bo podejrzewam, że niniejszy komentarz szybko zniknie z tego miejsca.
runrefog1@o2.pl
Pozdrawiam

79

Gravatar

AniaLik 2014-01-04 00:50:00

Nie polecam

Syn miał w tym banku Konto Pierwsze. Kilka dni przed 18tymi urodzinami byliśmy razem z synem w placówce banku. Chcieliśmy zlecić przekształcenie tego konta na Konto dla Młodych. W tym dniu również zrezygnowaliśmy z karty debetowej. Pani w oddziale powiedziała, że syn ma się zgłosić jak już skończy 18 lat. Poszedł 2 dni po urodzinach. Okazało się, że bank za przekształcenie konta pobrał mu prowizję 50 zł. (mimo, że w tabeli opłat takie przekształcenie jest zwolnione z opłaty). Podobno w dniu urodzin przekształcili mu konto na tzw. Superkonto bo ponoć nie wiedzieli, że się uczy jeszcze. Będąc w banku kilka dni przed urodzinami Pani w okienku prosiła go o legitymację szkolną i doskonale wiedziała, że syn jest uczniem. A wiedząc , że za 3 dni kończy 18 lat mogła zaznaczyć tą informację w systemie.

80

Gravatar

Agata Gajewska 2014-01-20 11:40:00

Najgorszy bank z jakiego usług korzystałam! Pracownicy niekompetentni, w banku wieczne kolejki. Od 4 miesięcy walczyłam o wydanie nowej karty do bankomatu - ale za każdym razem została karta wysyłana pod zły adres - pomimo wcześniejszej zmiany na nowy! nie polecam nikomu korzystania z tego banku.

81

Gravatar

jerzyk 44 2014-01-21 12:36:00

nie polecam......bank za karzy przelew zajecia egzekucyjnego pobiera 30 pln . wpływa 90 pln bank wysyla 60 pln 30 bierze za przelew. to przeciesz kradziez i tak zrobili 30 przelewow po 30 pln i okradli mnie na 900 pln w ciagu 2 miesiecy. ze tesz panstwo pozwala na to

82

Gravatar

zyga 2014-01-26 21:11:00

Z bankiem pko bp jestem związany 40 lat. Gdy zaczął się psudomarketing z udziałem Pana Majewskiego napisałem swoją opinię. Dostałem arogancką odpowiedż. Jednak okazało się że ja miałem rację. A teraz jest katastrofa. Są sprzedawane najlepsze lokale, następuje rozkład firmy. A gdzie jest nadzór państwowy.

83

Gravatar

BOBUŚ 2014-01-28 13:56:00

JESTEM DŁUGO W TYM BANKU, ALE CHYBA CZAS ZMIENIĆ. CORAZ WIĘKSZE OPŁATY , CORAZ GORSZA OBSŁUGA KLIENTA, NIE WSPOMNĘ , ŻE PIENIĄDZE BANKNOTY I MONETY , TO BRUD I NADAJĄ SIĘ TYLKO JAKO DESTRUKTY. ALE TRZEBA ZAROBIĆ NA PENSJĘ ,PREMIĘ DLA "PANA " PREZESUNIA +DYREKTORZY ,KIEROWNICY ,A JEST TEGO TROCHĘ +MAJEWSKI Z NAJGŁUPSZYMI REKLAMAMI. BANK JUŻ JEST DZIELONY I PRZYGOTOWYWANY DO KUPIENIA PRZ JAKIEGOŚ CWANIACZKA Z PARTKI , OCZYWIŚCIE ZA GROSZE. KPINA!!!!!!!!!!!!!!

84

Gravatar

Agnieszka 2014-01-29 18:41:00

Od tego banku trzymam sie z daleka. Zalozylam konto poniewaz potzrebowalam na pewien okres, niedawno go zlikwidowalam. Na koncie po wyplacie pieniedzy zostawilam 30zl ( tak zasugerowal Pan w oddziale). Skasowali mnie 13zl nie wiem nawet za co. Zostalo mi niecale 18zl. Idac do banku spytac czy moje konto zostalo juz zamkniete jakiez bylo moje zdziwienie ze nie mam rzadnych srodkow juz na koncie a dzien wczesniej sprawdzilam i bylo te 18zl. Pani mi powiedziala ze na koniec miesiaca jest pobierana oplata za prowadzenie konta ( w moim przypadku to zawsze bylo 15zl). Ok, to rozumiem ale jesli zostalo 18, pobrali 15 to kto zapieprzyl te 3zl? 3zl to nie sa wielkie pieniadze dlatego tez sie o to nie klocilam, ale logicznie myslac- jak tak kazdego bylego klienta oszukaja to ile na tym zarobia...Na koniec dodam ze podczas zakladania konta Pani w oddziale NIE ZAZNACZYLA mojego adresu do korespondencji (wowczas mieszkalam gdzie indziej niz mialam zameldowanie) i karta jak i pin wyslali mi na adres zameldowania. Wiec po co ja podalam adres do korespondencji??? W jakims celu, prawda? Druga sprawa to taka ze owa Pani zakladajac mi konto nie podpiela go do ich systtemu i dlatego tez na koncie internetowym nie bylam w stanie widziec wplywow. Zeby to zweryfikowac musialam sie pofatygowac do oddzialu i poinformowac o tym Pania Kierownik. A owa Pani ktora mi zakladala te nieszczesne konto po odejsciu kierowniczki bezczelnie sie mnie pyta dlaczego nie zadzwonilam pod numer ktory mi dala (to byl jej numer w banku). Zglaszam sprawe jak chce a nie jak jej sie podoba!
Tak wiec nigdy wiecej Pko Bp !

85

Gravatar

Klient 2014-02-05 09:37:00

niestety długoletni klienci nie są informowani, że jest możliwość zmiany konta na nowe konto bez prowizji, ciągną z nas prowizje za wszystko i dopiero gdy zagroziłem, że odejdę zaproponowali konto za "0" za zmianę konta trzeba zapłacić 50 zł więc bez sentymentów z nieukrywaną satysfakcją zmieniam bank.

86

Gravatar

Jurek 2014-02-11 13:49:00

Bałagan i niekompetencja i niedoinformowanie pracowników potrafią przyjąć zlecenie wcześniejszej spłaty kapitału i nie wykonują tej operacji dzisiaj załatwiłem wszystkie dokumenty do takiej operacji środki na kącie sa Pani podbija mi zlecenie opuszczam Bank PKO BP i mam telefon za dziesięć minut od Pani z Banku że nie niestety nie może wykonać zlecenia wcześniejszej spłaty choć wcześniej sprawdzała wszystko dokładnie i pytała się przełożonej drugi raz mam taka samą sytuacje Panie siedzą tam dla sztuki na pewno kredytu pomimo ofert tam nie wezmę tak pracują Panie w PKO BP oddział w NIEPOŁOMICACH oraz oddział Kraków NOWA HUTA os.Centrum E NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!1

87

Gravatar

mena 2014-02-12 15:35:00

wplata na wlasne konto inteligo o 11 o 15 30 brak wplaty swiadczy o czyms.zal zmieniam bank

88

Gravatar

oszukany 2014-02-16 20:57:00

Witam wszystkich i uczulam na udzielanie kredytów w banku Pko bp sa. Otrzymalem jako stały klient pozyczke na podstawie oswiadczenia i srednich wplywow na rachunek, doradca przygotowal ofertę piwyliczal dochod i pidpisalem na siebie cyrograf. Kredyt splacilem przed czasem i pare miesięcy po spłacie wyladowalem na policji oskarżony przez Pko o wyludzenie. PKO zarzucalo mi, ze nie pracowałem u tego pracodawcy ku niepocieszeniu ze jednak pracowałem to uczepili sie mojego dochodu, że nie otrzymywalem takiego wynagrodzenia. Efekt jest taki, że kopię się w sądzie i jeztem ciagany od wiosny zeszlego roku.

Naprawdę przestrzegam zanim pojdziecie po kredyt do Pko, mówią, że mozna wpłacać wynagrodzenie na konto samemu, ze będą ksiegowac specjalnym symbolem żeby liczylo sie do kredytu a w efekcie końcowym oczerniaja starego klienta o wyłudzenie, TO ŻENADA nigdy wiecej nie chcę mieć do czynienia z tym pseudo bankiem lepiej niech ścigają tych co naprawde nie spłacają kredytow a nie porządnych ludzi. Jak żyje nie spotkalem się z taką sytuacją chyba porusze media niech się zainteresują tym "najstarszym bankiem"

89

Gravatar

damcio 2014-02-23 20:23:00

jak wiekszosc nie polecam tego banku a w szczegolnosci konta superstudent niby wszystko 0 a pobierają doslownie za wszystko zal !!.

90

Gravatar

Klientka 2014-02-25 01:23:00

Zgadzam się beznadzieja i chamówa i do tego baby plotkary drą ryja o stanie czyjegoś konta na pół banku.

91

Gravatar

krzysiek 2014-02-25 18:49:00

nie polecam kart visa master card ,przekroczysz 3 zl dostaniesz oplate za przekroczenie limitu wys 30 zl , nastepnie monit listowny wys 30 zl oczywiscie opózniony aby nie dokonac wplaty o tym dowiesz sie podczas zestawienia operacji ponadto poiformowanie tel. przez pracownika tej samej sprawy nalicza ci w nastepnym zestawieniu.

92

Gravatar

Piotr 2014-02-27 09:31:00

najgorszy bank na rynku. zamknięcie konta po zmarłej osobie to prawdziwa droga przez mękę. Próba załatwienia tego od ręki to jak zderzenie się ze ścianą. Absolutny brak jakichkolwiek oznak pomocy ze strony pracowników.

93

Gravatar

Mania 2014-03-02 00:26:00

Po dwudziestu latach zrezygnowałam z usług oferowanych przez PKO BP. Jest to aktualnie najgorszy bank, zero dbałości o klientów, poziom merytoryczny obsługi z roku na rok coraz gorszy; ceny podnoszą bez pojęcia, prowadzenie rachunku oszczędnościowego płatne, wewnątrzbankowy przelew z ROR na rachunek oszczędnościowy płatny; zero dbałości o klienta; np. nakłoniono mnie do założenia lokaty z funduszem pracownica oddziału zapewniała mnie gorąco, że nie stracę ani złotówki, po kilku dniach od założenia lokaty otrzymuje pismo, że ze środków wpłaconych na lokatę pobrana została prowizja maklerska w wysokości 1 500 złotych, czyli na dzień dobry 1 500 złotych straty, praktycznie nie do odrobienia; czyli nastąpiło oszustwo klienta; oprocentowanie które oferują od lat to po prostu żenada; ten bank sam się wykończy bo odpływ klientów w tym tych wieloletnich jest i będzie coraz większy;

94

Gravatar

ewa 2014-03-06 16:14:00

Macie rację, sami złodzieje w tym banku, zostałam oszukana prowizją 8 zł. za przelewy między własnymi rachunkami! Nie zakładajcie rachunku oszczędnościowego.

95

Gravatar

Kazio 2014-03-12 10:05:00

Bank dramatycznie słaby. Jakość obsługi fatalna, moloch. Mało kompetentne osoby z którymi miałem kontakt. Na wszystko mają czas, jakoś to będzie. Słabe produkty w porównaniu do innych. Wywalają kasę na jakieś nikomu nie potrzebne nowinki, a podnoszą opłaty. Nigdy rachunku i nigdy styczności z nimi!

96

Gravatar

dawidek 2014-03-18 13:01:00

najgorszy bank jaki widziałem totalny syf burdel i lenie tam pracują , znam dużo mądrzejszych a mają wykształcenie podstawowe nie przez swoje uczenie się kształcenie lecz przez swoje doświadczenie życiowe ! bankomaty tak samo nie wypłacają 10 zł człowiek tylko nerwy , znając ludzi i ich sytuacje finansową w polce to każdy grosz jest potrzebny !

97

Gravatar

gosiek 2014-03-21 21:24:00

A ja wbrew większości uważam że PKO BP to bank któremu można zaufać. Co prawda zdażają się kolejki szczególnie do kas ale przecież ci pracownicy również mają narzucone jakieś plany... A jeśli chodzi o opłaty wszędzie jakieś są ale czasem ukryte więc nie zwracamy na nie uwagi. Polecam wszystkim. Konto mam od ponad 15 lat, korzystałam z usług innych banków ale i tak w końcu wracalam do PKO.

98

Gravatar

jaja 2014-03-24 12:43:00

koszmarny bank, chcialem zrobic blokade srodkow na koncie dla orlenu w zamian za umowe na karty flota. bank zrobil blokade i wydal zaswiadczenie niestety nie na druku orlenu wiec orlen tego nie akceptuje. w banku twierdza ze ich radca prawny sie nie zgadza na zaswiadczenie na druku orlenu wiec zaplacilem za usluge dla banku 200zl i nie mam z tego nic. koszmar.

99

Gravatar

ja 2014-03-24 12:45:00

chcialem dostac kredyt zabezpieczony wkladem wlasnym na okres 2mc. koszty wyszly 2razy wieksze niz w milenium a do tego zostalem oszukany bo dopiero w chwili podpisywania umowy dowiedzialem sie o obowiazkowym ubezpieczeniu. na szczescie moglem sie jeszcze wycofac. nie polecam. komuna.

100

Gravatar

zolot 2014-03-29 00:13:00

Rachunek oszczędnościowy wprowadzono niedawno opłatę 1zł, odsetki "urosły" 0,80 zł, podatek 0,80zł muszę dopłacać do lichwy to są oszczędności no nie dla klienta. Ciągle zm. w regulaminie nowe opłaty niektóre podwójnie. Po tylu latach (20)też chyba zrezygnuje za mało zarabiam, żebym utrzymywać "panów prezesów i dyrektorów"

101

Gravatar

Ariel 2014-04-11 11:03:00

chciałem przedłużyć kredyt studencki. Obsługiwała mnie pani świeżo po szkoleniu która na dodatek zagubiła ksero legitymacji, na skutek czego nie otrzymałem pieniędzy za dany miesiąc. Była niedouczona na dodatek wciskała mi ze w terminie kiedy składałem ksero była na szkoleniu. Natomiast ja doskonale pamiętam dzień i osobę która załatwiała moją sprawę.Żadnego przepraszam ani nic!!! jak spóźnisz się z rata to są odsetki i wezwania do zapłaty. Jak oni nawalą to jest Ok. Nie polecam

102

Gravatar

Tessa 2014-04-20 19:27:00

Witam
Składałam wniosek o kredyt hipoteczny na budowę domu w banku PKO BP Gdynia. Czekałam 30 dni na decyzje a tu bach decyzja negatywna.Ponieważ mąż jest jedynym żywicielem rodziny z jednym dzieckiem.
Tak absurdalnej odpowiedzi się nie spodziewałam . Pomimo dowiadywania się i dzwonienia nie robią wstępnej decyzji. Pani która przyjmowała wniosek była wręcz pewna że dostaniemy kredyt Wszystkie warunki zostały przez nas spełnione zarobki męża bd bez żadnych długów konto czyste nie ma się do czego przyczepić.
Robią z ludzi głupków Jakim idiotą musi być analityk wydając tak ABSURDALNĄ decyzje!!! To znaczy że nie ma szans kawaler + dziecko , samotna matka , wdowa + niepełnosprawne dziecko itd. Przykładów można mnożyć a odpowiedz znalazłam tu: Maszyna decyduje kto dostanie kredyt
http://www.rp.pl/artykul/466372.html?print=tak

103

Gravatar

Gość 2014-04-29 13:29:00

Jest skostniały, ale ma najtańszą oferte kredytową. Mało z tego jest uczciwy w tej ofercie. ja polecam.

104

Gravatar

ALLEXA 2014-05-07 08:14:00

Witam,
Chcę przestrzec przyszłych i obecnych klientów PKOBP. Ludzie jeśli zlecacie automatyczną spłatę kredytu ze swojego konta to sprawdzajcie czy faktycznie spłata raty została dokonana. Ja przez swoją głupotę tego nie robiłam, no bo to przecież Bank, systemy, komputery itd. A obecnie mam przeogromne problemy, właściwie sytuację bez wyjścia, właśnie przez Pracownicę/ka tegoż Banku który skrzętnie ukrył swój błąd. Może ktoś z Was wie jak to jest możliwe że, niby mam spóźnienie w spłacie raty kredytu 234 dni ( o którym nie wiem ) i Bank się nie upomina o ratę?, a na koniec roku dostaję tylko pisemko że mam niewielką niedopłatę w kredycie, oczywiście zaraz dopłaciłam i tu mój drugi błąd!, nie sprawdziłam o co chodzi. O całej sprawie dowiedziałam się przypadkiem kiedy staraliśmy się o kredyt hipoteczny w innym banku w którym oczywiście była odmowa BIK, Między Bankowy Rejestr Nierzetelnych klientów itd .Oczywiście całą sprawę wyjaśniliśmy ( mam to wszystko na pismach z Banku PKOBP ) i co mi po przeprosinach, wyrazach szacunku, za nie całe 30 dni mogę się znaleźć na ulicy , bo wszystko można sobie wyczyścić jak twierdzą w innych bankach, a pracownik Banku PKOBP dalej sobie spokojnie pracuje i może akurat teraz klepie w klawiaturę i niszczy następną rodzinę.

105

Gravatar

wiki 2014-05-09 16:03:00

Witam. Złożyłam wniosek o kredyt mieszkaniowy 29 kwietnia. Dzis rzeczoznawca spotkał się z sprzedającą mieszkanie. Jeśli będzie dobra wycena to dostanę pozytywną decyzję z banku i bez problemu przyznają kredyt?????????? czy jeszcze mogą coś ode mnie żądac??? proszę o pomoc bo spac po nocach nie mogę.

106

Gravatar

arekkkk 2014-05-10 18:53:00

Działanie serwisu internetowego i telefonicznego to jakaś porażka. Poprzez odrzucanie numeru klienta (konsultant potwierdził wszystkie dane) zablokowałem sobie dostęp, a żeby było jeszcze lepiej, system telefoniczny - potwierdź krzyżykiem, na 30 razy raz udało mi sie wbić numer klienta zaledwie raz, po czym poprosiło mnie o hasło telefoniczne którego nie posiadałem, wpisałem hasło pierwszego logowania tak jak w regulaminie - hasło błędne, kiedy wreszcie konsultantka przełączyła mnie na ustalanie hasła telefonicznego podczas próby nadania dostałem furii bo nadając hasło znów źle je wpisałem i znów system skierował mnie do kolejnego konsultanta. Pozostaje mi wizyta w oddziale, jeżeli nadal sie to będzie powtarzać, rozwiązuje umowę.

107

Gravatar

bielawa 2014-05-20 14:55:00

od 7 tygodni czekam na decyzję kredytową na kupno mieszkania ale ale ciągle słyszę że muszę być cierpliwy i mam czekać kwota nie jest duża 80000 tyś . widać nie zależy im na ludziach.

108

Gravatar

tk 2014-05-26 10:14:00

Bank najdłuższych kolejek. Żeby wpłacić drobną kwotę na konto, można zdechnąć ze starości. Ani jednego wpłatomatu.

109

Gravatar

Magda 2014-05-28 14:46:00

Od lat mam konto w tym banku i z przykrością muszę stwierdzić, że wraz z rozwojem technologicznym obsługa powinna być sprawniejsza a jest coraz gorzej. Ile można czekać na wypłacenie pieniędzy z własnego konta przy kolejce 5 osób - minimalny czas oczekiwania godzina !!!!. Na dodatek wprowadzenie numerkow niby powinny skrocic i polepszyć sprawę w związku z kolejkami a tu się okazuje ze nawet to nie sprawdza się i panie kasjerki potrafią przyjąć bez numerka bo tam kogoś znają z widzenia!!!!!! a co ciekawsze stanowisk pracy w banku jest przynajmniej 8 a tylko 2 panie maja czynne okienko a co gorsza obie oblusguja zamiast sprawy kasowo transakcyjne to albo zakladaja konta komus albo karty wiec ja się pytam czy to jest normalne !!!!!!!!! po co w takim razie opisy stanowisko które wprowadzają w blad. nie wiem czy tylko ten oddzial ma taka straszna dezorganizacje czy wszędzie tak jest, ale gdyby nie to ze człowiek raz na jaksi czas musi jednak się zjawic w banku to moja noga by tam nigdy nie stanela !!! ale może faktycznie czas rozwazyc zmiane banku

110

Gravatar

M 2014-05-28 14:51:00

kolejka 5 osobowa czas oczekiwania na swoja kolej godzina przy czym przed Toba przyjmie kasjerka pare osob bo zna je z widzenia ....!!!!!!!!!!!

111

Gravatar

Alicja 2014-06-10 13:54:00

Potwierdzam powyzsz enegatywne opinie.
Nikomu nie polecam tego banku.
Beznadziejny serwis!!!

112

Gravatar

Tomaszek1 2014-06-30 18:37:39

> To jest odpowiedź na opinię numer 41

Relikt komunistyczny

113

Gravatar

Tomaszek1 2014-06-30 18:40:07

> To jest odpowiedź na opinię numer 88

dno dno dno dno

114

Gravatar

bea 2014-07-03 10:54:00

> To jest odpowiedź na opinię numer 36

Pracownikom PKO BP dziękujemy

115

Gravatar

ZBYCHU 2014-07-08 19:23:07

FATALNY BANK .KASUJEBANK ZA WSZYSTKIE OPLATY ILE SIEDA .CORKA MA KONTO ALE BEZ WPLYWOW NA KONTO -BANK WYSYLA PISMO CO DWA TYGODNIE O ZADLUZENIU -ZA PROWADZENIE KONTA-ZA KAZDE PISMO KASUJE 30 ZLOTYCH .-CZY TO NIE JEST SKANDAL I GRANDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

116

Gravatar

ewelina 2014-07-11 20:34:49

odradzam , bank ma bardzo niekompetentnych pracowników , w różnych oddziałach , w różnych miastach , nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania i nie znają dokumentów bankowych

117

Gravatar

FRANEK 2014-07-14 19:22:08

CO ZA BANK JAK W ZADNYM NIE MA TOALET-SKANDAL NAD SKANDALE-UCIEKAC I OMIJAC DUZYM LUKIEM !!!!!!!!

118

Gravatar

oszukana 2014-07-22 20:14:58

Przestrzegam wszystkich przed bankiem PKO BP.Oszustwa jakich sie dopuszczaja wychodza w momencie kiedy ty cos potrzebujesz od nich.Sytuacja dotyczy spadkobiercy ktory przejmuje spadek a wraz z nim dlugi spadkowe ale i aktywa czyli to co na plusie.Z dlugami nie ma problemu drukuja w kilka sekund ile , na jakie konto i po sprawie, ale jezeli trzeba wyplacic gotowke albo jeszcze gorzej jakies fundusze inwestycyjne itp to juz jest problem.Kwestionuja postanowienie z Sądu wymagaja zeby na postanowieniu widniał zapis jakiej kwoty i lokaty czy funduszu wyplata ma dotyczyć, gdzie jak sie przychodzi przed wydaniem postanowienia z Sądu nikt nie udzieli zadnej informacji czy zmarły ma w PKOBP jakies długi a o aktywach to wogóle nikt nie powie dopóki nie przedstawisz dokumentu ze wiesz ze tu jest lokata lub fundusz inwestycyjny.Banda oszustów , wprowadzaja w bład klienta, zatajają fakty i prawdę, Ostrzegam nie masz dokumentów którymi możesz sie podeprzeć to jesteś oszukany i nie dowiesz sie prawdy.Do tego stopnia oszukują ze pani w banku zapytana o ubezpieczenie kredytu mowi ze kredyt zmarłego nie býł ubezpieczony sprawdzajac przy mnie w komputerze a jak pokazałam umowę kredytu z potwierdzeniem ubezpieczenia na życie to zmieniła zdanie i odrazu znalazło się ubezpieczenie .O kolejkach juz nie wspomnę, bo nigdzie tak nie ma.Dzisiaj jest tak duza konkurencja banki na kazdej ulicy ze naprawde nie wolno dawac sie oszukiwac i uciekac jak najszybciej z PKOBP .Przestrzegam wszystkich i jeszcze jedno dopilnujcie zeby wszystko było na piśmie bo my tylko im podpisujemy a sami nie mamy niczego na piśmie np rozwiazania wypowiedzenia umowy o karte , czy prowadzenia rachunkow.

119

Gravatar

jula 2014-08-09 22:21:33

> To jest odpowiedź na opinię numer 38

Przeksztalc rachunek

120

Gravatar

jula 2014-08-09 22:25:33

> To jest odpowiedź na opinię numer 118

A w jakim banku masz toalety???

121

Gravatar

PONY 2014-08-13 00:56:11

Opłaty za prowadzenie to nieporozumienie na obecne czasy w stosunku do konkurencji ale jakoś musieli zapłacić za te durne reklamy SZYMONA M. -słowem szkoda że polski bank traktuje polaka jak murzyna albo niepełnosprytnego . Jak zrezygnowałem z konta to mi się wciskali telefonicznie do d..py bez mydła. NIE POLECAM TEGO BANKU !!!!!!!!!!!

122

Gravatar

Elektryk 2014-08-21 19:26:01

Nie dostałem kredytu hipotecznego w tym cudownym banku, dlatego że nie jestem zbyt wiarygodny dla banku jako pracownik "fizyczny". Moja żona pracuje w urzędzie jednak ja jako "robol" jestem niezbyt mile widziany przez przecudowny system PKO. Może zamiast spoglądać na przyszłych klientów bardziej ludzko. Mieliśmy wystarczające dochody ale nie jesteśmy lekarzami, pracownikami naukowymi ani doktorami na uniwersytetach i dlatego nie jesteśmy dla nich wiarygodni. Potraktowali nas jak śmieci. Ostatni polski bank ze szczątkowym polskim kapitałem a tak ludzi traktuje. Z takim podejściem i takimi opiniami jakie czytam mam nadzieje, że albo zmienią system albo upadną a konkurencja rozdrapie ich w mokrą plamę flaków. Człowiek chce zamieszkać we własnym mieszkaniu, chce się zadłużyć a co za tym idzie wcisnąć im 300 tyś. w kieszeń a ja dla nich jestem niewiarygodny. To obszczany bank jest dla mnie niewiarygodny niczym żyd lichwiarz.

123

Gravatar

Piotr S. 2014-08-23 01:12:51

Po 12 -stu latach zamknąłem konto. Nie pytajcie dlaczego tak długo- sam nie wiem. W każdym razie jedna z lepszych decyzji finansowych w moim życiu, Stary klient- koszty- obsługa konta 8,90 zł, internetowy dostęp 2,00 przelewy INTERNETOWE (sic!) 0,70 zł! Inne bankomaty płatne. No koszmar jakiś. Facet przy zamknięciu konta pyta mnie- czym jest moja decyzja motywowana?! No żarty wolne. Oczywiście nie jego wina, ale wstyd by mi było o to pytać. Mam konto w innym banku- ZERO kosztów! I Jeszcze wpłatomaty- żadnych kolejek i wszystkie bankomaty za darmo! Szczerze odradzam PKO BP - nie ma absolutnie żadnego powodu robienia z nim interesów! Konkurencja bije ich na głowę. Dodam, że to drugie konto mam kilka lat- żadnych problemów.

124

Gravatar

Jola 2014-08-25 05:37:19

Tak jak wcześniejsze opinie proszę trzymać się od tego banku z daleka. Ze stałymi czy może starymi klientami nie liczą się wcale. Nowy owszem procenty niższe przy kredycie , wyższe lokaty a pozostali co wierzą jeszcze w pozostałą polskość maja pod górkę, żenada jak można tak traktową ludzi. To przestroga dla tych co chcieliby wziąć kredyt w tym banku - poszukajcie innego naprawdę warto.

125

Gravatar

Zuza 2014-08-26 08:21:25

Wszystkie opinie , które czytam są negatywne . Nie ma odpowiednich ludzi co może zainteresowali by się taką sprawą -dlaczego?. PKO monopoliści na rynku nie liczą się z klientem. Może "góra" powinna poczytać te opinie i zastanowić się trochę. Ja też na decyzję kredytową w banku czekam od 5 czerwca. Pośpiech to domena banku PKO. Nic dodać nic ująć - uciekajcie ludzie od nich.

126

Gravatar

Jola 2014-09-05 08:58:18

Już wcześniej opisywałam swoją opinię, ale chyba tylko pozostaje mi ponarzekać na łamach tej strony internetowej. Nic się nie da zrobić nie wiadomo do kogo można byłoby zwrócić się z taką skargą .I to jest najgorsze , że nie ma instytucji , która kontrolowała by to co wyrabiają banki. Minął 3 miesiąc od złożenia wniosku do banku o kredyt budowlany. Po pierwszym miesiącu dołączyć jakiś papier znowu czekanie miesiąc. Po drugim miesiącu papier i znowu czekanie . Ostatni papier dostarczyłam 30 lipca i dalej cisza. Chodzę pytam na jakim etapie analizy jest mój wniosek, każą uzbroić się w cierpliwość. Jest pani dla nas ważnym klientem , duży kredyt bierze, nie można się narzucać bo zrobią po złości i nie dadzą kredytu. Takie słowa usłyszałam od pani z banku. Jak można tak powiedzieć nie dadzą kredytu po złości bo co "nie bo nie" musi być uzasadnienie. Niby zdolność kredytowa jest zabezpieczeń tyle i tylko czekanie. W głowie nie mieści się jak można tak postępować z ludźmi. Jestem bardzo rozczarowana.

127

Gravatar

Gosiaczek 2014-09-09 11:26:22

Najgorszy bank,jakikolwiek widzialam i o jakimkolwiek slyszalam,przez 5 dni roboczych nie potrafia przelac kredytu hipotecznego na konto Sprzedajacego,a po 5 dniach kaza uzupelnic dokumenty do podpisu,nie wydrukowalo im sie cos a ja swiece oczami przed Sprzedajacym.Nie chce miec z tym bankiem nic wspolnego.Tam pracuja niedoszkoleni ludzie,same nieroby bez szkol!!!

128

Gravatar

Jola 2014-09-15 16:32:38

Już wcześniej opisywałam swoja sytuację i okazało się , że jednak po 3,5 miesiącach powiedzieli mi , że nie dostanę jednak kredytu bonie jestem wiarygodna. zwodzą przez 3 miesiące , każą donosić nowe dokumenty za które niestety trzeba płacić, tylko po to aby powiedzieć że nie dadzą kredytu. Przy składaniu pierwszych dokumentów zdolność kredytowa oczywiście nadzwyczajna możemy wziąć 500 tyś kredytu a tu chcemy na budowę 300 tyś i nie, nie damy bo zaufania nie mają . Oczywiście nie jesteśmy biznesmenami, ani lekarzami, ani adwokaci. Zwykli ludzie nie dostają kredytów. Najgorszy bank ,największe opłaty za wszystko, tylko reklamy są zachęcające, ale oczywiście na nie trzeba zarobić , a na kim najlepiej zarobić na kliencie. Czy te opinie czyta ktoś z zarządu, może trzeba by pomyśleć.

129

Gravatar

ryszard. 2014-09-24 19:10:17

chciałem wypłacić z bankomatu w Strzelinie sumę 500 zł,bankomat wypłacił mi następujące banknoty-100 zł,20 zł,50 zł,100 zł,50 zł,50 zł-w sumie 370 zł.na wydruku jest że pobrałem 500 zł po mojej reklamacji dostałem odpowiedz że wszystko jest w porządku i oni nie rozumieją czego ja w ogóle chcę.Poczułem się jak oszust który chce wyłudzić 130 zł.Po transakcji na koncie zostało mi 9435 zł więc gdybym potrzebował te 130 zł poprostu wypłacił bym większą sumę.Jest takie powiedzenie-Każdy sądzi według siebie-czyli jak ktoś jest złodziejem,to i w każdym go widzi.Ciekaw jestem czy komuś się przydażyła podobna przygoda.

130

Gravatar

blue 2014-10-01 11:58:48

Nie polecam tego banku nikomu pracownicy to lenie człowiek idzie załatwić jakąś ugodę gdy finanse się walą a oni każą czekać na pismo które później przychodzi od windykacji i psują całą historie w BIKu mimo iż zawsze wszystko było idealnie wpłacane na czas

131

Gravatar

miki 2014-10-01 12:38:04

pko bp porazka zlodzieje splacam kredyt konsolidacyjny juz 6 lat i teraz jak chce zlikwidowac konto zamknac to nagle mi wciskaja jak to dlaczego moze fajny kredycik a ja mam to w d…. jak potrzebowalem pomocy bo nie mialem jak splacac to nic sie nie dalo zablokowac zmniejszyc nic sie nie dalo tak wszyscy pracownicy mowili a teraz to niech sie odczepia juz nigdy wiecej zadnych kredytow zadnych w zadnym banku lepiej odkladac sobie pieniazki zyc skromnie ale nie ma sie zadnych klopotow komornikow wezwan monitow za ktore sie exstra placi naliczan za kato oplata za prowadzenie konta za dostep do internetu i wiele innych …. nie polecam nikomu chodzby byl na skraju finansowym pozdrawiam

132

Gravatar

Mariolka 2014-10-15 09:19:17

Bank TRAGEDIA! Niekompetentni pracownicy udzielają niewyczerpujących informacji przez co naraziłam się na wstyd i upokorzenie podczas zakupów. Byłam klientką tego banku 9 lat płacąc 10zł miesięcznie za prowadzenie konta a pożałowano dla mnie 3 zł na list polecony, aby moja karta płatnicza mogła bezpiecznie dotrzeć do mnie .Kompletny brak szacunku dla swojego klienta w chwili ,gdy pojawia się jakiś problem. Podziękowałam za współpracę i odczułam ulgę.

133

Gravatar

Iko 2014-10-24 19:17:21

PKO BP to wielka porażka. Zarabia na swoich klientach wielką kasę obracając ich pieniędzmi i ciężko się z nimi rozstaje, bo niestety księgowanie transakcji wolno idzie. Opłaty wysokie, a dodatkowo SUPRISE od października płaci się więcej (no bo przecież do tej pory mało płaciłeś nam za to że i tak zarabiamy). Przelew płatny, wypłata darmowa tylko z ich bankomatów. A ŻART jaki sobie z nas stroi to - kapitalizacja odsetek +0,02, zaraz po tym podatek -0,01. Wiele do życzenia pozostawiają również kompetencje pracowników. Bo o systemie w jakim działa bank za dużo nie będę wspominać - AWARIA SYSTEMU - to już się staje nudne. Siedzi dwóch doradców, przy czym jeden nie może się na swoim skupić, bo drugi go wciąż o coś pyta "a to co?", "a skąd?". Zwariować można. Ponad godzina mija a przy stanowisku wciąż ta sama osoba (niby super, obsługa pełna), ale... przez ponad pół godziny ten doradca wgapia się w monitor i szuka.. no właśnie czego.. Po czym słyszę, tłumaczenia.."nowy system". No SUPER, to szkolenia ich jakieś nie obowiązują? Ludzie! Drogie banki, może nie nastawiajcie się na ilość, a w końcu postawcie na jakość. Bo co z tego, że wg swoich tabelek i wykresów będziecie mieć przyrost zakładanych kont, jak za rok te konta będą zamykane przez taką pożal się panie obsługę. Cieszę się, że kończę współpracę z tym bankiem. To niewiarygodne, że tyle się wytrzymało w PKO BP... pozwalając by co miesiąc pobierali opłaty za prowadzenie konta oraz za kartę raz w roku.. śmiech na sali. Nie wróżę takiemu bankowi dobrze, który widzi to co się dzieje teraz/za rok i nie patrzy przyszłościowo.

134

Gravatar

Wojtek 2014-11-05 19:56:26

Średnio co 2 miesiące moje konto jest "okradane" przez PKO BP po czym po miesiącu "kopaniny" pieniądze wracają z powrotem. Szkoda zdrowia. Radzę wszystkim znajomym żeby omijali szerokim łukiem. Jest tyle normalnych banków, które taktują klienta poważnie.

135

Gravatar

jack 2014-11-09 21:37:17

> To jest odpowiedź na opinię numer 109

w miastach są wpłatomaty. wioska jest wioska

136

Gravatar

wera 2014-11-12 09:36:09

Po spłaceniu kredytu hipotecznego czekam już trzeci tydzień na odzyskanie czeku in-blanco . Jak człowiek spózni się z zapłaceniem raty to wydzwaniają co dzień ,ale kiedy to Ty oczekujesz czegoś od nich to mają Cię gdzieś . Na wysokich stanowiskach w tym banku zasiadają niekompetentne osoby . PKO Dzień dobry ? Nie ! Żegnam !

137

Gravatar

jacek 2014-11-23 22:05:45

Odradzam każdemu ten bank. Konto za 0 :). Konto wmusili mi przy kredycie, nigdy nie płaciłem za konto, a tu 6,9 za konto + 3,90 za karte. Wiem, że da się to obejść używając konta, ale zdecydowanie wole swój wcześniejszy bank. Kredyt też ładnie wygląda jak się dowiadujecie (z Pana zdolnością to czysta formalność), a potem z 5% wkładu własnego robi się 30% zdolność spada o połowe itp. A to wszystko dlatego że macie już umowe z deweloperem, zadatek i parcie na własne M.

138

Gravatar

beata 2014-11-29 23:19:15

omijajcie szeroko Gliwice Łabedy.Lepsz i kompetentna obsluga w gliwicach naul. Getta warszawskiego

139

Gravatar

pilsmne 2014-12-16 15:49:14

Dla mnie jest to najlepszy bank! pkobp mam zaraz za rogiem

140

Gravatar

Niech sczezną 2014-12-31 12:29:58

Nie nie nie! Popeerelowski moloch, za byle gówno podają Cię do BIKu, naliczają pieniądze za praktycznie każdą operację. Oby upadli z wielkim hukiem.

141

Gravatar

klient Banku PKO BP 2015-01-20 19:11:35

Konto w PKO mam ponad 10 lat, nagle po tylu latach okazało się jak chciałam upoważnić narzeczonego do mojego konta,okazało się że osoba upoważniona do mojego konta już jest. To niesamowicie dziwna sprawa, bo ja nigdy wcześniej nikogo do mojego konta nie upoważniałam, co dziwne pani w banku nie chciała mi podać danych osoby upoważnionej do mojego konta, a czy ja nie mam prawa wiedzieć kto i jak się przyssał do moich pieniędzy? Może komuś z was przydarzyła się podobna historia, jeśli tak proszę o kontakt

142

Gravatar

zs8329k 2015-01-21 20:15:46

Pko bp w Słubicach - otwarte pon - pt 9-17. Pracuję na rynku "niemieckim" (SLubice - Frankfurt). Kiedy mam tam zanieść pieniądze? Obsługa - lepiej nie mówić, a panią dyrektor to tam chyba zesłali za karę.

143

Gravatar

Sylwia 2015-02-03 09:52:47

Niestety ale podobnie jak większość tu piszących odradzam ten bank- oszukują ludzi na każdym kroku. Podpisujesz umowe bo ma być super pięknie ale po miesiącu zmieniają tabele opłat i prowizji ( bo przecież mogą...) i tak oto "konto za zero" kosztuje 6,90 a prowizja za wcześniejszą spłate kredytu hipotecznego z 0,5% rośnie do 1,5 %- żenujący wyzysk ludzi!!!! NIE POLECAM. Po co s ą umowy skoro są tylko jednostronne??

144

Gravatar

ja 2015-02-03 18:12:11

mam od niedawna konto Aurum i jak na razie wszystko na plus, wszystko za zero, bez kolejki i miła obsługa a jak coś konkretnego trzeba załatwić to jest to robione kameralnie

145

Gravatar

Mariusz 2015-08-03 16:50:28

Witam przyszłych klientów PKO BP. Z całego serca odradzam jakiekolwiek konto w ww. banku. Mimo posiadania konta przez 15 lat bank nie potrafi prawidłowo zabezpieczyć środków na kontach ponieważ przy wprowadzaniu nowej strony logowania hakerzy wyprowadzili nam z 2 kont prawie 20 tyś zł. a bank uznał iż to my udostępniliśmy dane złodziejowi. Nawet nie użyto hasła jednorazowego i użyto argumentu o nieprawidłowym logowaniu. Czy ja przez 15 lat nie nauczyłem się obsługi? Korzystałem cały czas z tego samego adresu strony więc zastanawiające jest takie rozumowanie. Najlepiej odmówić reklamacji choć co miesiąc haracz był zgarniany.

146

Gravatar

Ktos 2015-09-16 11:55:46

Najgorszy bank w poznaniu!! 10 okienek obsluguje 2 a caly bank klientow by ich piklo pochlonelo debile!!!

147

Gravatar

karpiu 1020 2015-09-27 11:06:06

Od czterech miesięcy próbuję uzyskać informację o tzw.uśpionej lokacie .I co ? I nic .Totalna kompromitacja .Bank się ośmiesza a zarazem lekceważy klienta.

148

Gravatar

Carolaine 2015-10-07 09:20:48

Bank - porażka! Nie polecam nikomu. Wsystko płatne, wszędzie ukryte koszty! Mówią co innego a w rzeczywiśtości jest co innego, w banku tak zagmatwaja,że spedzisz przy stoliku 3 godziny i dlaej nic nie wiesz. . . . masakra. Duże prowizje przy kredycie , wzielam kredyt na 8 tyś, spłacam 13 masakra.. . . . .

149

Gravatar

Jack 2015-10-13 15:28:02

Jestem klientem tego banku prawie 20 lat bo to polski bank :) i wczoraj postanowiłem przekształcić superkonto na konto za zaro bo tańsze ;) Pierwsza niespodzianka opłata za przekształcenie 50zł......skandal !!!Druga niespodzianka po sprawdzeniu środków na koncie 50 zł za utrzymanie numeru konta (pani zapomniała poinformować mnie o tej opłacie) SKANDAL!!!.

150

Gravatar

gość 2015-11-03 12:27:12

> To jest odpowiedź na opinię numer 142

Jak większość odradzam ten bank który okrada klientów oraz aby miec konto za 0zł wymuszają lokaty na klientach .Prowadzenie konta bardzo dużo kosztuje nawet jak nie ma wpływow to i tak pobierają opłate -odradzam.

151

Gravatar

GOŚĆ 2015-11-27 15:38:44

Witam, ja również odradzam ten bank najlepiej omojać szerokim łukiem, jakiekolwiek kompetencje i możliwość decyzyjna na poziomie dyrektora tylko skąd biedny klient ma to wiedzieć ... a z Paniami w okienku nic nie załatwisz .... Opłata do kona a w zamian nic ... poa szumną nazwą ... kredyty tragedia jak ktoś chce mieć problemy to pewnie odpowiednie miejsce .... bank tyko dla szukających przygód i znadmiarem wolnego czasu na załatwianie prostych spraw przez tygodnie....

152

Gravatar

K-ów Kościuszkowskie 2015-12-09 20:35:37

Przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami w tym banku. Doradcy nie radzą sobie ze sprzedażą ryzykownych funduszy inwestycyjnych wśród osób młodych, dlatego obrali sobie za cel osoby starsze, nierozumiejące zasad takiego lokowania kapitału. Doradcy nie informują o faktycznych kosztach ponoszonych przez namierzonego "inwestora", używając słownej gry mającej na celu wzbudzić u oszukiwanego klienta wrażenia znacznych kosztów z inwestycji. Bardzo wyraźnie natomiast artykułuje się ulgę podatkową w kwocie 850 zł (dla niewtajemniczonych: obniżenie PODSTAWY a nie PODATKU o 850zł, czyli realny zwrot w wysokości niecałe 50 zł). Bank nie wspomina za to ani słowem o tym, że : 1) z ulokowanej w inwestycji kwoty 4750 zł , pobiera od razu 200 opłaty manipulacyjnej. Tak więc pozostaje już tylko 4550 zł, które rzekomo mają zarabiać. 2) jeżeli ktoś zechce zrezygnować z tej inwestycji przed upływem jednego roku, bank pobiera opłatę w wysokości 10% kapitału, czyli 10% z 4750, tj, 475 zł. Tak więc w pierwszym roku takiej inwestycji, z przekazanych bankowi 4750 zł - mamy dokładnie 4075zł. Kto zarobił? - jak na razie to tylko BANK, legalnie zabierając nam 675 zł nic nie robiąc, a tylko obiecując. 3) Bank nie wspomina również o tym, że zarówno strata jak i zyski wymagają przy takich inwestycjach składania DODATKOWYCH deklaracji PIT - jeśli ktoś chce, ktoś potrafi - zrobi to sam, jeśli nie - zleci to komuś za około 50 zł. Ale pomińmy ten aspekt - wróćmy do naszych zarabiających 4075 zł. Lokata na rachunku rocznym w tym banku ma oprocentowanie 1,1 %. Gdybyśmy tam zostawili nasze początkowe 4750zł, za rok moglibyśmy wypłacić4802,25 zł. "Inwestując" w fundusz i zakładając zyski dziesięciokrotnie wyższe niż lokata (czyli hipotetycznie 10%) zarobimy: nasze "pracujące" w tym wypadku, pozostałe po opłatach bankowych 4075zł + 10% zysku (czyli 407,5zł) otrzymujemy za rok 4482,5 zł. Tak więc abyśmy "odrobili" nasze pierwotnie wpłacone pieniądze (czyli 4750zł), musimy mieć szczęście i przez co najmniej dwa lata zarabiać na inwestycji 10%. Oczywiście bank będzie sukcesywnie pobierał swoje należności, więc zarówno ta kwota jak i 10% zwrot z inwestycji jest czysto hipotetyczny - gdyby takie zyski były realne, to sam BANK by pomnażał tak swój kapitał, a środki na to pochodziłyby z lokat oprocentowanych nie niżej niż 5%. Więc jest to nierealne, a bank żywi się niczym hiena naszymi pieniędzmi , niby dobrze inwestowanymi. Bank oczywiście zastrzega sobie sobie, że nie ponosi odpowiedzialności w przypadku spadku wartości inwestycji, więc może się okazać że z naszych 4075 "pracujących" zł - za rok będzie już tylko 2000 zł, bo inwestycje spadły. To już nie jest wtedy problem banku, a tylko inwestora! Niemniej jednak należności wciąż bankowi się należą, więc bardzo prawdopodobne, że z wpłaconych w dobrej wierze 4750 zł za rok nie będzie już NIC! Wszystko zgodnie z prawem, wszystko w imię interesu Klienta... Przestrzegam i ostrzegam! Rzeczony bank, którego akcje w ciągu tylko dwóch dni spadły o 2%, potrafi zarżadzać inwestycjami?! Porozmawiajcie ze swoimi krewnymi, znajomymi, osobami starszymi , aby nie podejmowały decyzji o takich inwestycjach bez konsultacji z osobami młodszymi. Moja krewna "zainwestowała" w taki sposób namówiona przez doradcę który dostrzegł na jej koncie pewne środki. To nie tylko nieeleganckie, ale również podłe i przede wszystkim nieetyczne. Teraz, gdy pieniądze są potrzebne na leczenie - nie można ich odzyskać bez 15% straty, bo przecież umowa została podpisana... Pokładam wiarę w tym, że takie niecne działania kiedyś się pracownikom banku ziszczą z nawiązką - los za wyrządzone zło potrafi się zemścić spotęgowanie... Na pewno ci ludzie kiedyś doznają krzywd, więc niech wtedy pomną, że może los ich wynagrodził w zamian za to uczynili w imię "realizacji celów" sprzedażowych banku...

153

Gravatar

jurgen 2016-03-01 19:03:07

Witam,to bank oszustow i zlodziei,mialem konto walutowe ktore zlikwidowalem,srodki zostaly na koncie i nie dostal ich ani komornik ani ja,bank je przetrzymuje juz 3 miesiace czyli je ukradli jak moga trzymac moje pieniadze skoro nie ma konta?panu prezesowi PKO w Jastrzebiu brakuje chyba na wczasy lub nowe autko?pewnie biedak malo zarabia

154

Gravatar

Hania 2016-04-01 22:20:14

Bylam w tym banku od kilku ładnych lat. I szczerze wszystkich przestrzegam przed tym bankiem. Robą co chcą. Pobierają opłaty, które podczas podpisywania umowy czy to kredytowej czy na ROR wynoszą teoretycznie 0 zł, tylko po upływie paru miesięcy okazuje się że rzeczywistość jest zupełnie inna. Niekompetentni pracownicy. Bank tragedia, nigdy nie spotakałam sięz taką opieszałością ze strony pracowników oraz szefostwa banku..

155

Gravatar

ANNA 2016-05-13 12:43:49

a JA POLECEM, MAM KONTO W TYM BANKU PARĘ ŁADNYCH LAT , BRAŁAM KREDYT SPŁACIŁAM , MAM NASTĘPNY PANIE W MOIM ODDZIALE MIŁE I ZAWSZE DORADZĄ , ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM. WYSTRZEGAJCIE SIĘ ALOIR BANKU

156

Gravatar

tyski 2016-07-08 17:20:16

Oddział w tychach na ul. niepodległosci to totalne nieporozumienie zawsze kolejka babki zamiast szybko uwijac sie pogaduszki z klientami a moze to moze tamto niekompetencja pelna.

157

Gravatar

Manhattan 2016-09-21 13:11:33

Ja jestem nawet zadowolona, nie miałam żadnych problemów. Wszystko tani bo mam konto dla młodych, wypłacam ze wszystkich bankomatów. Apka na fona też git. Nic się nie dzieje złego.

158

Gravatar

kkkkkkkkkk 2016-11-16 11:14:56

Witam, Ten bank to porażka cały czas są z nim problemy. 1. NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY - to jest według mnie porażający problem tego ogromnego i wydawałby sie mogło kompetentnego banku. - Niekompetencja na każdym kroku od ponad 7 miesięcy nie potrafia poprawnie zmienić moich danych w systemie. Chodzi jedynie o nazwisko. - Do tego zaniedbywanie bardzo ważnych spraw dotyczących klienta. To jest tragedia jak tak można postępować z ludźmi/ wieloletnimi klientami. Pracownicy nie potrafią powiedzieć jakich dokumentów oczekują. Odrzucają wnioski ale nie wiedza dlaczego je odrzucają...... :):) Zyje juz na tym swiecie tyle lat i miałam kontakt z róznymi insystucjami ale niekompetencja tego banku powala wszystkich na kolana. Warto nagłosnic niekompetecje tej instytucji i pokazac co sie dzieje. Zgłaszam sprawe o telewizji oraz gazety.

159

najstarsze opinie są ukryte
Pokaż wszystkie opinie

Gravatar

danuta 2017-05-23 18:15:08

Kolejki do kas. Porazka. Brak szacunku dla oczekujacych klientow. Dzis czekalam ponad godzine. Dyrektor arogancki. Taki jest bank na tarchominie w warszawie.

160

Gravatar

gosc 2017-07-12 11:03:54

Jak dla mnie PKO jest porzadnym bankiem. Zawsze miła obsługa w moim oddziale, infolinia odbiera po kliku sekundach. No i mało dodatkowych opłat

161

s Dodaj swoją opinię


()

Gravatar


Dodając opinię zgadzasz się z zasadami dodawania opinii

Anuluj