reklama

Zobacz inne produkty w kategorii Kredyty gotówkowe

s 34 opinie

Gravatar

duduszka 2012-04-03 20:40:00

proszę nie ufać alior bankowi. Przyniosłam powierdzenie o niższym oprocentowaniu kredytu, a szefowstwo grało na czas dopuki nie skończyła się promocja w innym banku. Nie popełniajcie błędu ufając temu bankowi.

1

Gravatar

antyAlior 2012-12-29 09:31:00

jaki 1 dzień? samo gromadzenie papierkow to nękanie prawie 3 tyg! po podpisaniu umowy kolejna weryfikacja przez gówniarzy- analityków, ktorzy wymyslają kolejne schody, aby nekać klienta i robić potencjalnego złodzieja, umowa podpisana a kasa nie czy bedzie no i kiedy będzie, ja doprawdy nie wiem, jak oni chca zarabiac pieniądze.Kiedys slowo BANK znaczyło pewność, gwarancje, dziś kojarzy się z oszustwem i naciąganiem ludzi. Niech spadają!

2

Gravatar

Daniel 2013-03-07 23:03:00

Ta jasne środki w 1 dzień co innego mówią a co innego robią raty powiedzą niskie jak już przyjedzie do podpisania umowy to tak podniosą ze odechciewa sie wszystkiego jak dla mnie to złodzieje i nic wiecej.

3

Gravatar

zyta 2013-05-21 21:32:00

Nie polecam nawet wrogowi, dostać kredyt to jeszcze "pikuś" ,niby niska rata ale jak dołożą ubezpieczenie to z 40 tys. robi się 60 tys. i jak tu spłacić !!!!!!

4

Gravatar

madziorek 2013-11-20 20:03:00

Nie polecam nikomu tego BANKU!!!!
w maju spłaciłam cały kredyt dodam ze przed czasem.W czerwcu poszłam do placówki AB o potwierdzenie dyspozycji zamkniecia spłaconego kredytu.
Dostałam nawet pismo potwierdzajace, że dyspozycja została przyjęta i w trybie natychmiastowym wszystko bedzie załatwione.
W październiku starałam się o kredyt w PKO niestety byłam baaaaardzoooo ździwiona gdy pani w banku (PKO)poinformowała mnie że mam zadłużenie!!W centrali kredytów "wyskoczyła"tak inf.i ze nie mogę dostac związku z tym kredytu!zaczełam sie tłumaczyć ,ze to nie mozliwe bo mam wszystko pospłacane.Doradziła Mi abym jak najszybciej skierowała sie do placówki AB.W tym samym dniu wziełam papiery o wydaniu dyspozycji zamkniecia kredytu i pokazuje pani siedzącej za biurkiem (notabene ta sama co mi te papiery dawała)czemu jestem zadłużona z kredytu ktorego spłaciłam. No i tu zaczoł sie koszmarrrrrr!!!
Nie mogła mi logicznie wytłumaczyć jak to się mogło stać,przy komuterze oprocz tej pani, był jej kolega siedzący obok ,jakiś kierownik tez sie znalazł i nikt mi nie mogł wyjasnic jak to sie mogło stac,że mają w komp.dane ktore są na moją kozysc czyli kredyt jest spłacony,nawet są odsetki itp.itd.
po czym ta miła pani infor.mnie abym napisała pismo z prosbą o wyjasnienie tej sytuacji!!! Cisnienie wzrosło mi do zenitu !ale coż nie moja wina a musze pisać pismo gdyz inaczej nie dowiem sie dlaczego nie doszło do zamkniecia kredytu!!
Napisałam,zaniosłam do placówki przyjęto je.Poprosiłam o kopie z pieczatką tego pisma.Gdyż życie mnie nauczyło by miec na wszystko potwierdzenie!!Nie wiem jakby Mnie potraktowano w placówce gdybym nie miała tego papierku o dysp.zamkniecia kredytu!!!!
Dziś dzwonie na infolinie,bo na żadną wiadomość nie moge sie doczekac!!!!gdzie w pismie jasno podkresliłam ,że zalezy mi na szybkim załatwienu tej sprawy(żałosnej).A tu pani z inf.mowi mi że kredyt jeszcze nie jest zamknięty!!!!!!mija miesiąc a tu dalej NIC!!!!Oczywiscie przyjeła telefoniczną dyspozycje o natychmiastowym zamk.kredytu i ma mnie informowc.
jestem juz zmenczona tą sytuacją ale sie nie poddam.Dla Mnie to nie jest Bank godny zaufania!! Zbywaja mnie głupią gadką,każą czekać,pisac pisma a po miesiącu dalej wielkie NIC!!!
Ja wobec banku sie wywiozałam a oni traktują Mnie jakbym im tylko przeszkadzała upominając sie o swoje prawa.
Jezeli od dzisiejszego telefonu do AB nie bedzie szybiej odpowiedzi na moje pismo to sprobuje załatwic sprawe przez RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA. Moze wtedy ten niby "przyjazny" alor bank zdoła wyjasnic cała tą sytuację.
Przypominam że nie mogę dostac w zadnym innym banku kredytu dopoki nie wyjasni sie ta dla mnie chory(delikatnie ujmując)koszmar!!!
Wiec drodzy klienci BANKÓW,jak spłacicie jakie kolwiek zadłuzenie(kredyt,karty itp.)proscie o wydanie pisma potwierdzaj.zamkniecia i sprawdzie tel.czy jest rzeczywiscie zamkniete!!!!!
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze przez 5miesięcy ten bank nie poinformował mnie ani razu droga pocztowa ani telef.ze mam wobec niego "zadłuzenie"!!!!Wiec mogliby mnie zwodzic jak długo im sie podobało byle nabić sobie przysłowiołe "kapsy" a potem wyskoczyc z windykacja,komornikiem ! załosne.
PS:karte tez spłaciłam przed czasem ale musiałam zapłacić 15zł odsetek gdyż do pełnego miesiąca rozliczen.brakło mi kilka dni.Oczywiscie dowiedziałam sie o tym jak próbowałam wyjasnic kwestję w/w kredytu.
pozdrawiam.

5

Gravatar

Ala 2013-11-28 10:41:00

Nie polecam!!!!
Nie ma problemu gdy się spłaca regularnie. W momencie gdy zalega się z płatnością i pomimo ustalenia terminu spłaty raty z konsultantem. Męczą telefonami do upadłego. 6-8 telefonów dziennie za nic mają ustalenia. Do tego infolinia okropna zero czegokolwiek. Nawet zadzwonili do starej pracy pomino, że tam nie pracuje powiedzieli, że taki dostali kontakt co nie jest prawdą. Jak dla mnie koszmar, żadnych ustaleń. Mam kredyt też w innym banku też się z ratą raz spóźniłam nie było problemu, zadzwonili dogadaliśmy. Natomiast Alior to totalna porażka. Odradzam bo przy problemach jest KOSZMAR.

6

Gravatar

lol 2013-12-27 21:54:00

Nie polecam tego cuda!! Wysyłałem 4-krotnie przelew 1zł w celu weryfikacji i 4-krotnie mi odmówiono pożyczki. I zastrzegli sobie, że nie mają obowiązku poinformowania z jakiego powodu odmówiono udzielenia pożyczki. Oni zarabiają na tych przelewach.

7

Gravatar

antyalior 2014-05-14 17:26:00

Mialem termin wplaty raty z tytulu pozyczki do 4 kazdego miesiaca. Jednego miesiaca zapomnialem wplacic raty i otrzymalem pismo wezwanie do zaplaty raty z odsetkami plus 25 zl za monit ale uwaga pismo z data wystawienia 9 danego miesiaca czyli po 5 dniach opoznienia. Na pewno nie jest to wyzsza kultura bankowosci. Przepraszam za brak polskiej czcionki ale pisalem na tablecie.

8

Gravatar

renata 2014-07-26 18:56:04

Nie polecam tego banku !Pierwszy raz robilam zakupy na raty,skuszona niską ratą 39,75.Splacałam regularnie ale raz się zapomniałam i po dwóch dniach dostalam esemesa o zadłużeniu.Myślę sobie ok.,zaplacę następnego dnia i po sprawie ,doliczą sobie odsetki i juz.Jednak niestety ,zdwoni do mnie pani ( z głosu jakieś 20 pare lat ) i jest BAAAARDZO NIEPRZYJEMNA . NAJPIERW PYTA DLACZEGO NIE ZAPLACILAM ,JA JEJ " to chyba nieistotne ",ona sie upiera w sposób bardzo napastliwy.Mówiła że AB nie chce takich jak ja klientów,zarzucila mi że nie jestem konsekwentna,Jestem tak bardzo zdenerwowana , jak widzę tą reklame w tel. o jakiej kulturze bankowości mówi ten bank??

9

Gravatar

renata 2014-07-27 14:51:37

To jeszcze raz ja,wpłaciłam tą straszną zaległość 39,75 a ja wciąż jestem nękakana esemesami.Ludzie omijajcie ten pseudo bank o wątpliwej kulturze bankowości.

10

Gravatar

Anna 2014-08-03 08:18:05

Nigdy więcej nie wezmę żadnej pożyczki w ALLIOR. To lichwiarze. Zawsze przed czasem spłacałam ratę kredytu. Z powodu wyjazdu na wakację spóżniłam się z ratą na kwotę 92zł o 6 dni. Zadzwoniła do mnie bardzo napastliwa pani z windykacji , potraktowała mnie jak złodzieja ,oszusta itp..Za to,że zadzwoniła doliczyli 10zł plus odsetki .Kolejne telefony czy chcę czy nie, będą dzwonić i doliczać koszty telefonu po 10zł.TO LICHWA. Nigdy więcej.

11

Gravatar

Michalina 2014-08-14 14:19:04

Nie jestem zadowolona z bsługi ani w oddziale banku, ponieważ Konsultanci podają złe informacje, ani na infolinii. Jestem odsyłana i niczego się nie dowiaduję. Nie skożystam więcej z usług tego banku! O możliwości zwrotu kosztów ubezpieczenia w przypadku wcześniejszej spłaty oczywiście nikt w banku mnie nie poinformowała a kiedy złożyłam wniosek to raz słyszę że dostanę pieniądze za tydzień, dzwonię po tygodniu i okazuje się, że za miesiąc. Raz słyszę, że pieniądze wypłaci mi bank a potem że Hestia... naprawdę żenujące i nie jest to wyższa kultura bankowości, a w Oddziale przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie czuję się jak intruz, Pani wywraca oczami i nie jestem zadowolona z takiego zachowania. Wiem że to jej praca a nie hobby ale stanowisko zobowiązuje do pewnego zachowania.

12

Gravatar

Paweł 2014-08-22 12:25:57

Dziadostwo jakich mało. Za wpłatę w terminie ale zaksięgowaną dopiero po wolnym bo przecież bankowcy mają dużo wolnego a po wolnym jest dopiero poniedziałek i następuje rozruch więc księgują w późniejszym terminie naliczają odsetki 50% dziennie. To ostatni raz w życiu kiedy poszedłem po cokolwiek do Aliora.

13

Gravatar

lublinianka 2014-08-27 18:15:42

> To jest odpowiedź na opinię numer 12

A mialam isc tam po kredyt.dziekuję nie pójdę...

14

Gravatar

Agata 2014-09-13 20:27:53

Reklama sobie a życie sobie. Gwarancja najniższej raty to fikcja. Poszłam to AB z papierami z innego banku i co? Pani powiedziała, że ona nie może mi dać coś to jej tam komputer pokazał, ale nie niżej. Jakiś czas później, brałam u nich pożyczkę. Dostałam harmonogram spłat i płaciłam sobie. Ani jednego dnia opóźnienia, wszystko bez zakłóceń. Wpłaciłam ostatnią ratę i nagle sms, że mam niedopłatę 28,20. Jakież było moje zdziwienie!! Dzwonię zatem na infolinię, tam mnie pani weryfikuje, ale nie umie pomóc więc przełącza, znów weryfikaja i znów pani nie umie pomóc i mówi, że mnie przełączy na główną infolinię. Jak jej powiedziałam, że tam już byłam to, że mi nie pomogą i mam iść do placówki. Poszłam więc. Tam pani też nie wie skąd ta niedopłata, ale muszę zapłacić, bo mam niezamknięty kredyt i zaczną się odsetki, telefony, wezwania, za które będę musiała zapłacic. Teraz będę reklamować to, nie dla pieniędzy ale dla zasady. Słowem, brak profesjonalizmu, nikt nic nie wie, ale płać.

15

Gravatar

maria 2014-09-30 14:11:36

Jutro miałam z A. B. podpisywać umowę o pożyczkę. Dzięki za ostrzeżenia!!!

16

Gravatar

AliorKit 2014-10-22 16:32:03

Kit nie polecam jeszcze na telefon na ciągają

17

Gravatar

Alior złodzieje 2014-12-04 20:29:24

złodziejski bank

18

Gravatar

Iwona 2014-12-06 17:33:06

Ja jestem zadowolona.Brałam 40 tyś.decyzja w jeden dzień,a także pieniądze na koncie.

19

Gravatar

Joanna 2014-12-18 22:26:41

Ja złożyłam dokumenty misiac temu jak już analityk który nie powinien być analitykiem zatwierdził wszystko wymyślił sobie że do wypłaty gotówki muszę donieść jeszcze trzy dokumenty, oczywiście wszystko zostało spełnione a na gotówkę dalej czekam! Ten bank to g.....albo analityka trzeba zmienić.

20

Gravatar

Maximus 2015-01-12 22:04:58

Nie wysłali mi harmonogramu spłat kredytu, po kilku dniach przyszło pismo , że się spóźniam z ratą i mam zapłacić ratę +25pln, to jest wyższa kultura bankowości? Czuję się okradziony.

21

Gravatar

vika40 2015-02-23 10:44:11

Dzięki bardzo za opinię

22

Gravatar

PRZEMEK 2015-02-24 21:22:54

W jednej z rat miałem niedopłatę 0.90 zł (90 groszy) po 3 tygodniach dzwoni do mnie Pani z Banku z zapytaniem kiedy ureguluje zadłużenie - odpowiedziałem grzecznie że to drobne niedopatrzenie przy przelewie i natychmiast zaległość ureguluje - Pani bardzo się ucieszyła i dodała że jakbym miał zapomnieć ponownie to wysyłała mi list polecony z ponagleniem za 25 zł a telefon który wykonała kosztuje mnie kolejne 10 zł czyli w sumie 35 zł za to że przeprosiłem za opóźnienie spłaty 90 groszy. - DLA MNIE TO ZWYKLI OSZUŚCI I NACIĄGACZE BEZ ROZUMU I WYROZUMIAŁOŚCI ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

23

Gravatar

jano 2015-03-02 15:05:32

> To jest odpowiedź na opinię numer 8

Witam proszę omijać szerokim łukiem ten lichwiarski Bank za każde 1-2 dni spóźnienia naliczają kosmiczne odsedki Pozdrawiam

24

Gravatar

Zibi 2015-03-05 11:47:42

Zwrot części ubezpieczenia za przedterminową spłatę kredytu to kłamstwo!!!Oszusty!!! w ciągu miesiąca zwrot powinien być już u mnie na kącie a niestety trwa to już ponad 3miesiące!!! Mało tego. Po 1,5 miesiąca okazało się ze mój wniosek zgubili i musiałem złożyć drugi wniosek co oczywiście nic nie dał! Dzwoniłem do banku i tłumacza się ze niestety nie maja żadnych informacji i przekierowują do ubezpieczyciela a ubezpieczyciel powiedział ze od stycznia 2014 roku sprawy związane z ubezpieczeniami przejął bank! Brak słów...nikt nic nie wie...zero kompetencji i profesjonalizmu! Typowa biurokracja!

25

Gravatar

Lilka 2015-03-05 11:54:04

NIE PŁACICIE RAT W TERMINIE TO MACIE PROBLEMY- LOGICZNE. To w Waszym interesie leży by zapłacić ratę w terminie, to niewywiązywanie się z umowy. Każdy bank ściga dłużników, każdy. Mnie byłoby wstyd otwierać paszczę jak wiem, że sama sobie problemów narobiłam. I cieszcie się, że bank wysyła SMS, listy i dzwoni zanim odsetki narosłyby do niewyobrażalnej sumy i trafilibyście na listę dłużników w BIK. W KAŻDYM BANKU SĄ NALICZANE ODSETKI ZA OPÓŹNIENIA W SPŁACIE. Nie stać Was na taka ratę- nie bierzcie kredytu, macie starczy zanik pamięci- zróbcie stałe zlecenie z konta w banku na spłatę raty, ale to Wasz obowiązek zapłacić na czas. Osobiście mam kredyt i konto w Alior od 4 lat. Jestem bardzo zadowolona. Oprocentowanie obniżono mi już parę razy. Mam za darmo wszystkie bankomaty. Jak miałam dłuższy wyjazd za granicę 2tyg. to przesunęłam sobie termin spłaty z 5 na 25 bez problemu żadnego (ale o tym trzeba pomysleć wcześniej) i uniknęłam kar za nieterminowość. Potem wróciłam i z powrotem na 5 zmieniłam, bez problemu i formalności. Miła obsługa, życzliwi pomocni ludzie, nie mam na co narzekać.

26

Gravatar

paulina 2015-05-11 11:14:28

Ja też brałam na raty w Alior Banku i nie narzekam , bardzo sympatyczni ludzie .A w każdym banku jeśli się nie płaci w terminie się upominają.

27

Gravatar

Baltazar z Wroclawia 2015-08-25 17:22:55

Zadzwonilem by pozyczyc 4 tys na dentyste, konsultant 3 razy nie dotrzymal slowa, mowil ze wszystko zatwierdzone, ze wniosek zaakceptowany i umowil mnie do oddzialu. W odzialem okazalo sie ze nic takiego nie wiedza, a konsultant nie odbieral, w bazie brak bylo takiego numeru, na infolini kierunkowy 32 nie odbierali ode mnie. Zlozylem reklamacje, stacilem 35zl na telefony i tak nic z tego nie wyszlo. Jezeli to ma byc wyzsza kultura to lepiej nie pytac jak wyglada u nich doktorat. W dodatku oczywiscie zlozyli zapytanie do biku o mnie wiec obnizyli mi scoring. A jak mialem konto w Alior Sync to mnie sprzedali do Tmobile bank, nie polecam firmy Alior bank, pozdrawiam

28

Gravatar

Katarzyna 2016-01-15 17:57:38

Nigdy nie spotkałam się z tak lekcewaźącym i niesympatycznym podejściem do klienta.Posiadam,i byłam posiadczką kilkunastu kont w róźnych bankach ale z tak niekompetentnym i olewającym klienta bankiem-nigdy.Jeźeli to jest ta ich ; WYŹSZA KULTURA BANKOWOŚCI to GRATULUJE.

29

Gravatar

janosik 2016-01-27 22:54:05

> To jest odpowiedź na opinię numer 26

Pani Lilko gratuluje bo nie ma Pani ,, starczego zaniku pamięci". ,,Miła obsługa, życzliwi pomocni ludzie, nie mam na co narzekać" . Ja mam inne odczucia....Co Pani powie na te ,,zeroprocentowe pożyczki" za 10.2% w skali roku czy ,,gwarancję najniższej raty" o około 300zł wyższej niż w Meritum (szkoda ,że go przejęli) itp... niekompetencji . Chyba,że Pani jest może pracownikiem AB???

30

Gravatar

JANOSIK 2016-01-27 22:55:07

> To jest odpowiedź na opinię numer 29

Mam takie same odczucia......

31

Gravatar

Max 2016-07-18 16:27:01

Poszukuję osób które brały kredyt gotówkowy w którym była wysoka marża od udzielonego kredytu .W tej placówce zawyrza się marże nie zgodnie z prawem jest to zwyczajna wyudzenie

32

Gravatar

margarynka46 2017-01-03 17:45:34

potwierdzam negatywne opinie o AB.Ja niestety tez wzielam kredyt w AB i zostałam perfidnie oszukana.W zadnym wpisie państwa oczywiście zlozylam skarge doOczyw nie ma wzmianki o prowizji przygotowawczej,a jest to niebagatelna suma bo 25700 zl ,które zostały mi doliczone do kredytu .I tak przy 48990zl ,które mi przyznano musze splacic nie bagatela tylko ok.980000 zl.Oczywiscie zlozylam skarge do FEDERACJI KONSUMENTOW .Czekam na odpowiedz.Nie poddam się nawet gdybym miała pisać do Strasburga.

33

najstarsze opinie są ukryte
Pokaż wszystkie opinie

Gravatar

klient 2017-09-18 12:19:35

> To jest odpowiedź na opinię numer 33

Niestey tez sie dalam naciagnac temu bankowi ,teraz mam problem,od 2tyg. zalatwiam a dalej stoje w tym samym punkcie

34

s Dodaj swoją opinię


()

Gravatar


Dodając opinię zgadzasz się z zasadami dodawania opinii

Anuluj