reklama

Główne zalety produktu

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty
  • 0 zł za przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US
  • 0 zł za księgowość online dostępną na portalu zafirmowani.pl

Wypełnij wniosek

Zobacz inne produkty w kategorii Konta firmowe

s 7 opinii

Gravatar

PK 2012-09-24 14:55:00

Witam,
jestem przedsiębiorcą posiadającym konto firmowe w AB. Kategorycznie odradzam współpracę z tym bankiem za niepoważne traktowanie klienta, granie na czas, wieczne odwlekanie decyzji, ciągłe dodawanie kolejnych wymagań.
Starałem się o limit w koncie 6 m-cy i nic to nie dało. Tylko reklamy są fajne, bo współpraca jest absolutnie niezadowalająca dla klienta.

1

Gravatar

WLASCICIEL 2013-11-22 16:34:00

ODRADZAM KOMUKOLWIEK NAWET NAJWIEKSZEMU WROGOWI NIE POLECILBYM TEGO BANKU. SAME KLOPOTY DLUGI CZAS OCZEKIWANIA NA WSZYSTKO ZEBY CZLOWIEK O WLASNE PIENIADZE MUSIAL SIE PROSIC. GORZOW WLKP UL HAWELANSKA NAJGORSZA OBSLUGA NA SWIECIE!!!!

2

Gravatar

Nigdy więcej Alior Banku 2014-03-16 19:18:00

W październiku założyłam firmowe konto w Alior Banku. Zapytałam o opłaty i pani poinformowała mnie, że opłaty z tytułu prowadzenia tego kont to 5 zł za kartę+20 gr. za przelew. Nic więcej, specjalnie dopytywałam. Ostatniego dnia miesiąca zeszło mi z konta 25zł! kiedy płaciłam kartą z konta schodziło mi 25zł+5zł+0,2 zł za każdy przelew. Dzwoniłam do opiekuna konta z zapytaniem dlaczego takie kwoty uciekają mi z konta.Pani była chora, miała zadzwonić jutro o 11.00, o 14.00 zadzwoniłam ja, Pani miała to sprawdzić o oddzwonić za sekundę. O 17.00 znowu próbowałam się dodzwonic, ale pani się rozłączała. Po 18.00 przysłała smsa, że jest u lekarza, ale zmieniły się warunki prowadzenia kont firmowych i doszła opłata 25zł/mies.Postanowiłam zlikwidować to konto. Poszłam do banku, stewardesa przy drzwiach spytała o co mi chodzi i powiedziała, że muszę wypłacić wszystkie pieniądze z konta, bo żeby je zamknąć musi być wyzerowane. Wiedziałam, że konta biznesowe zamyka się w terminie 30 dni, ale stewardesa powiedziała, że jak są wyzerowane to zamyka się je od razu. Wypłaciłam pieniądze, poszłam do okienka, a pani mnie informuje, że jeszcze zostanie pobrana kwota z końcem miesiąca 25zł. Powiedziałam, że własnie kazano mi wypłacic wszystkie pieniądze z konta. Pani zrobiła minę, powiedziała, że konto zamknie się za 30 dni. Powiedziałam, że zaraz wpłacę te 25zł, ale ta pani powiedziała, żebym lepiej zrobiła przelew bo pobiorą mi przy kasie dodatkowe 8zł za wpłatę. Spytała dlaczego likwiduję konto, opowiedziałam o braku kompetencji z jakim się spotkałam ze strony pracowników i przeprosiła. Wychodząc powiedziałam, że mam nadzieję, że już nigdy nie bedę musiała korzystać z usług tego banku. Nie polecam. Ukrywają koszty, złodziejstwo w biały dzień.

3

Gravatar

klient 2014-03-20 00:48:00

Marny bank, nie polecam. Nigdy w przypadku faktycznego problemu nie mogłem się dodzwonić do opiekuna, którego podobno miałem a firma raczej nie jest mała... ze sporym plikiem pieniędzy często czekałem na wpłatę w kolejce osób płacących za prąd... Zero wsparcia, fastfoodyzacja

4

Gravatar

lBolek 2015-10-07 17:26:50

To wyjątkowo złodziejska instytucja. Normalnie wymieniam waluty przy pomocy narzędzia FX Trader. Spread na EUR czy USD to 0,01 zł ale wystarczy, że się pomylę i zlecę przelew w EUR z konta w PLN to przy 5000 EUR koszt przewalutowania wynosi ponad 1000PLN. To samo gdy kontrahent przeleje walutę na niewłaściwy rachunek. Za cholerę nie przeksięgują na właściwy pazerne sukinsyny!

5

Gravatar

Zyga 2015-11-13 16:33:36

Stanowczo odradzam ten bank. To co u innych jest za darmo w Alior każą sobie płacić. Przy zakładaniu rachunku też było u nich darmowe, ale zaraz zmienili regulaminy i za wszystko naliczyli prowizje. A już najlepszy jest ich oddział we Wrocławiu przy ul. Białoskórniczej. Mają tam boks dla, jak to napisali na szyldzie "obsługa klienta zamożnego". Jakim to trzeba być kret....nem żeby coś takiego wymyślić i wprowadzić. Jaki m oderwanym od rzeczywistości. No i mają za swoje. Nie przyjmowali mnie w tym boksie, poczułem się dziadem i konto u nich zamknąłem.

6

Gravatar

Magda 2016-07-29 10:23:02

Blokują dostęp do konta internetowego bez podania przyczyny. Infolinia jedynie mówi- "nic nie wiem, nic nie widzę, ale ciesze się ze państwo płacą wysokie opłaty za prowadzenie konta -dzięki temu mam wysoką pensję za wypowiadanie słów "nic nie wiem" . A tu trzeba wykoanać przelewy do urzędu skarbowego. I za taką obsługę płaci się najwyższe opłaty za prowadzenie rachunku. w banku okazuje się że że podobno mam jakiś wirus na komputerze- ale nikt nic więcej nie jest w stanie odpowiedzieć- bo nie sa informatykami. komp oddany do salonu informatycznego - . Udaje się po paru dniach odblokować konto. I sytuacja się powtarza.

7

s Dodaj swoją opinię


()

Gravatar


Dodając opinię zgadzasz się z zasadami dodawania opinii

Anuluj